Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Windows 10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 winyl

winyl

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 10:08

Witam, Jestem ciekawy waszych opinii na temat Windowsa 10.Sam obecnie mam Windows 7 i zastanawiam się czy warto przechodzić na 10

• 0

#2 Anwalar

Anwalar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 16:59

Ja sobie z aktualizowałem do 10 i na pewno system szybciej "chodzi". Na razie nie narzekam.

• 0

#3 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 22:47

Ja mam 8.1, ale brat odradził mi aktualizacji na win10.
  • 0

#4 Guest_Yellow Jester_*

Guest_Yellow Jester_*
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 01:06

Bajerancki-nowoczesny wygląd Windowsa 10 mnie tak odstrasza, że dalej siedzę na Windowsie 7. Da się wywalić te Twittery i Xboksy z menu start? O wykafelkowanym Win8 nawet nie wspomnę.

Classic Shell?

• 0

#5 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5672 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 19:39

Nie warto. Mam go w pracy. Problem ze sterownikami, problem ze starszymi programami. Poza tym zgadzasz się podczas instalacji na to, że system będzie Cię szpiegował. Odradzam instalację.

• 1

#6 Malwinowa

Malwinowa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:02

Jest do bani. Ja wróciłam do win8 i czekam na akutalizację Win10 w lipcu 2016.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 mesajah

mesajah

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 359 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 21:58

Mam 10, miałem 8.1 i ten starszy był lepszy, szybszy i przyjemniejszy w użytkowaniu. Raz wróciłem z 10 na 8, później znowu 10 i chciałem z powrotem, ale miesiąc minął i lipa. W 10 mam taki problem w laptopie, nie wyłączam go tylko usypia się chyba czy coś i im dłużej ponownie nie uruchomię to coraz gorzej chodzi, wiesza, yt ma problemy z wczytywaniem filmików, głosu nie ma i jeszcze może coś by się znalazło, a jak chcę ponownie uruchomić to odrazu aktualizacja i jak się zaktualizuje to jest ok tak z tydzień. Następny laptop będzie na linuxie coś podejrzewam!

• 0

#8 pan k

pan k

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2158 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:24

TOP 2015: 10 grzechów Windows 10

http://www.komputers...indowsa-10.aspx

Jawnie szpieguje użytkownika i może blokować gry i programy jeśli uzna je za

pirackie .

Nie wiemy co instalujemy i dostajemy zbędne aplikację.

Trzeba unikać tego systemu bo jest jawnie szpiegowski.

Poważne trudności by oglądać filmiki na YouTube a szczególnie na Google Chrome .

Sprawia to wrażenie że specjalnie utrudniają korzystanie z tej przeglądarki i ta firma

powinna ich za to pozwać bo utrudniają ludziom korzystanie ich przeglądarki.

• 0

#9 Ilusia

Ilusia

Gamer girl

• S Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3060 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 11:56

Jawnie szpieguje użytkownika

Dlatego właśnie nie zamierzam go w ogóle instalować. Mam Windowsa 7, wszystko dobrze działa, bez problemów, nie potrzebny mi więc system, przez którego jest się szpiegowanym jeszcze bardziej, niż zwykle.

• 0

#10 Bianka

Bianka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 440 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 00:55

Ja również jadę na siódemce. Nie zdecydowałam się na ósemkę i na 10 również nie. Przesadzili z tymi "ulepszeniami" jak dla mnie. Wolę spokój i stabilność a to mi daje Windows 7.

• 0

#11 Delilaah

Delilaah

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 367 postów

Napisano 07 maj 2016 - 22:49

Jestem posiadaczką Windowsa 8.1. Gdy tylko pojawiły się "zapisy" na nowy system, zgłosiłam się i oczekiwałam na aktualizację. Co za porażka! System chodził bardzo wolno, mimo, iż mam nowego laptopa. Niektóre aplikacje nie działały, m.in kalkulator i cały Microsoft office. Myślę, że w przypadku odświeżenia systemu i zaktualizowania innego na dziesiątkę to niewypał. Być może fabrycznie wgrana dziesiątka to (tautologiczny bełkot) strzał w dziesiątkę.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Empeg

Empeg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 331 postów

Napisano 14 maj 2016 - 18:58

Jestem posiadaczką Windowsa 8.1. Gdy tylko pojawiły się "zapisy" na nowy system, zgłosiłam się i oczekiwałam na aktualizację. Co za porażka! System chodził bardzo wolno, mimo, iż mam nowego laptopa. Niektóre aplikacje nie działały, m.in kalkulator i cały Microsoft office. Myślę, że w przypadku odświeżenia systemu i zaktualizowania innego na dziesiątkę to niewypał. Być może fabrycznie wgrana dziesiątka to (tautologiczny bełkot) strzał w dziesiątkę.

Tu się zgodzę. Aktualizacja z wcześniejszej wersji często zawodzi, więc każdemu kto chciałby robić przesiadkę radzę nie iść na taką łatwiznę.

Dziwne jednak są argumenty odnośnie prywatności, gdy zapewne w większości macie konta na portalach społecznościowych, czy korzystacie z wyszukiwarek i sądzę, że bardziej jesteście tam szpiegowani niż przez sam system. 

• 0

#13 Delilaah

Delilaah

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 367 postów

Napisano 18 maj 2016 - 13:35

Dziwne jednak są argumenty odnośnie prywatności, gdy zapewne w większości macie konta na portalach społecznościowych, czy korzystacie z wyszukiwarek i sądzę, że bardziej jesteście tam szpiegowani niż przez sam system. 

Szpiegowanie przez system? A to nowość. Jak najbardziej zgodzę się z kolegą, że hakerstwo szerzy się na portalach społecznościowych. Ewentualnością, jaką słyszałam jest fakt, iż posiadacze kamerek w matrycy laptopów mogą być podglądani, gdyż hakerzy potrafią zdalnie sterować takowymi kamerami.

Generalnie, to cały świat opiera się teraz na hackingu. Dziwi Was to nadal? Hakerom na pewno nie przyjdzie do głowy łamanie konta zwyczajnego Kowalskiego, więc czego się bać?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#14 gerdoris

gerdoris

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:34

Pozdrowienia! Tak, 10 - windows jest o wiele szybciej niż 7. Prawda jest lekko wilgotne.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0