Nowoczesne podłogi

W

wiki9969

Guest
Właśnie natrafiłam na zdjęcia, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Zdjęcia przedstawiają podłogi 3D, które całkiem nieźle wyglądają w nowoczesnym mieszkaniu. Ciekawa jestem co Wy o nich sądzicie? ;)

3d-podlogi.jpg

12308428_767660376679465_5057486775978917364_n.jpg

podlogi-z-zywicy-epoksydowej-efekt-3d-9_main.jpg

podlogi-z-zywicy-epoksydowej-efekt-3d-8_main.jpg

12294830_767660323346137_8549324066383110055_n.jpg


Prawda, że robi wrażenie? :)
 
E

Elen

Guest
Nie wiem wiki.. do mnie to jakos nie przemawia. Nieco bajkowo, no na upartego w lazience moze bym to przezyla w drodze kompromisu dla partnera, ale w pozostalych pomieszczeniach raczej nie. Jestem tradycyjna w kwestiach wystroju mego domu. Nie wydaje mi sie to eleganckie, mimo ze nowoczesne.
 

Forester

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Żory, Polska
Według mnie nadaje się jedynie do łazienki. Jest ciekawe i pewnie każdy kto wejdzie będzie zazdrościć ;p. A jeśli chodzi o inne pomieszczenia - ja tego nie widzę. Tak jak koleżanka u góry napisała - zbyt bajkowe. Ja wolę mieć eleganckie podłogi niż takie "tapety". Ale każdy ma swój gust.
 
E

Elen

Guest
Owszem, wyglada bajkowo i na dluzsza mete moze meczyc wzrok, jesli sie w pomieszczeniu przebywa kilka godzin, czy caly dzien.
 

Agnieszka Grzelaz

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
no nie no takie nie bardzo do mnie przemawiają. Może egzotyczna deska? w artcore ostatnio taką oglądałam i mi się spodobało, ale nie widziałam jeszcze jej w aranżacji żadnej, może macie jakies pomysły lub sami posiadacie je u siebie?
 

Marta_34

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wrażenie robi, ale czy do końca pozytywne...nie byłabym pewna, można się nieźle wystraszyć, wchodząc do takiej łazienki :D. Preferuję jak najbardziej nowoczesne podłogi, natomiast z rzędu raczej bardziej stonowanych. W takim wnętrzu jak pęknie Ci płetwa, czy ząb, może być problem, żeby to później wymienić. Nowoczesna klasyka ze stonowanymi dekoracjami.
Przekombinować jest łatwo, a w takim kolorowym i żywym wnętrzu raczej ciężko by mi było odpocząć czy zrelaksować się.
 
M

malgorzatakonik

Guest
nasz dom będzie cały w nowoczesnym stylu i z nowoczesnymi urządzeniami. W koncu zaczniemy w nim mieszkać za jakiś czas, wiec zależy nam aby wszystko było najlepiej dopracowane.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
No muszę przyznać, że w łazience np wygląda to świetnie, ale podobno koszt tego też jest niemały :) Tak czy inaczej fajna sprawa, w niektórych pomieszczeniach.
 
Do góry