Szukam fachowca do modernizacji kotłowni, Racibórz i okolice

K

Kruczy

Guest
W moim domu jest już stara i przede wszystkim nieekonomiczna instalacja centralnego ogrzewania. Montowana była jeszcze w drugiej połowie lat 80. więc dawno. Chciałbym wymienić piec, ale też rury, grzejniki itd. Czy możecie polecić fachowca który będzie umiał mi doradzić w tym temacie a potem wszystko to sprawnie wykona? Próbowałem już szukać po znajomych, ale niestety nikt nie ma namiarów na kogoś sprawdzonego. Interesuje mnie fachowiec z Raciborza, ale może to być też ktoś z okoli. Najważniejsze żeby to był ktoś profesjonalny.
 
B

borowski

Guest
Z tą nieekonomiczną instalacją to całkowicie się zgadzam i dobrze, że chcesz wymieniać :)
Ja jeszcze jakiś czas temu miałem piec gazowy, który miał już swoje lata dlatego zmodernizowałem instalację ogrzewania. Teraz koszty mam o wiele niższe :excl: Właściwie to początkowo chciałem się całkowicie pozbyć instalacji gazowej. Ale fachowiec mnie przekonał, że zmiana pieca i modernizacja pozwoli że zaoszczędzę pieniądze. W tym samym czasie wymieniłem też okna na plastikowe, żeby ciepło jak najmniej uciekało :)
Wygoogluj sobie w necie PGB system, bo to oni właśnie działali u mnie. Firma jest z Rybnika :excl:
 
K

Kruczy

Guest
Moogle napisał:
Próbowałem już szukać po znajomych, ale niestety nikt nie ma namiarów na kogoś sprawdzonego
A Google nie umiesz kolego obsługiwać? ;)
Szukając w internecie znajdziesz co najwyżej firmę, która płaci za pozycjonowanie ich stronki WWW. Niestety nie ma to za wiele wspólcengo z rzetelnością. Już kilka razy się przejechałem szukając firmy w ten sposób i od teraz biorę tylko z polecenia (najlepiej znajomych, ale w tym przypadku nikt nic nie wiedział). Ozczędź więc sobie tego tpyu uwagi.


borowski napisał:
Wygoogluj sobie w necie PGB system, bo to oni właśnie działali u mnie. Firma jest z Rybnika :excl:

Dzięki za namiar. Właśnie sprawdzam sobie opinie na ich temat. Jak na razie dotarłem do kilku pozytywów, ale jeszcze poszukam przed podjęciem ostatecznej decyzji.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Jeśli dobrze kojarzę, to ta firma o której piszecie robiła w domu moich rodziców instalację pompy ciepła, jakoś niespełna pół roku temu. Z tego co pamiętam ojciec był zadowolony z ich roboty. Nie wiem czy ta informacja będzie dla ciebie pomocna, ale być może warto żebyś wiedział ;)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Kruczy napisał:
Szukając w internecie znajdziesz co najwyżej firmę, która płaci za pozycjonowanie ich stronki WWW. Niestety nie ma to za wiele wspólcengo z rzetelnością. Już kilka razy się przejechałem szukając firmy w ten sposób i od teraz biorę tylko z polecenia (najlepiej znajomych, ale w tym przypadku nikt nic nie wiedział).

Co racja to racja. Zawsze lepiej brać kogoś z polecenia, nawet jeśli to polecenie z forum internetowego...
 
Do góry