Numer i co dalej

Piotrunio

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Witam, powiedzcie mi jak dalej robić, parę razy mi się zdarzyło że poznana dziewczyna podała mi numer na imprezie i jak dalej toczyć znajomość. No nie wiem co jakiś czas pisac "Hej co u ciebie?" to raczej wydaje mi się że źle. Znowu od razu zaproponować spotkanie też źle. Powiedzcie mi jak dalej to wszystko kontynuować by to wszystko miało sens??
 
M

MacaN

Guest
Skasuj numer i będzie po problemie :) Serio, 0 kosztów, 0 zatruwania tyłka jakimiś smsami, kiedy akurat masz ważniejsze sprawy na głowie, itd.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Zadzwoń choć by po to by sprawdzić czy rzeczywiście dała Ci dobry numer.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Napisz na drugi dzień po imprezie że fajnie się z nią bawiłeś, myślałeś o niej przed zaśnięciem, że chciałbyś jeszcze zobaczyć jej piękne oczy i że to chyba przez nią uśmiech nie schodzi Ci z twarzy ;)
 
K

Kuqi

Guest
Poważnie? Wziąłeś od dziewczyny numer i panikujesz? :D Skoro masz numer to zadzwoń, zaproś na kawę i po problemie. Jeśli się zgodzi to idziesz na kawę, jeśli nie to sytuacja wyjaśniona. Proste.
Co się z wami dzieje, bądźcie facetami... Kolejny temat, gdzie ktoś boi się kobiet.
 
E

Elen

Guest
Mozesz puscic smsa, zagadnac cos w stylu "hej jestem Marek, dalas mi swoj numer pamietasz mnie?" Jesli ci odpowie, to najlepiej zadzwon i zapytaj - "co slychac? co dzis robisz? moze wyskoczymy na spacer czy do kawiarni?" Jesli nie ma czasu, to zapytaj kiedy bedzie miala. Zapytaj ja jak i gdzie lubi spedzac wolny czas. Tak prosto z mostu. Tak jest najlepiej. Dziewczyny lubia odwaznych spontanicznych facetow. :)
 

Piotrunio

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
No jesteś nie śmiały, jakoś mi tak to zostało z dzieciństwa. Zawsze że jestem brzydki, że mam wady itp. Pisze te sms "Co tam u ciebie" Albo że "Życzę miłego weekendu" może takie sms się mogą stawać nudne dla niektórych, a zawsze sobie myślę że na spotkanie będzie czas.
 
M

MacaN

Guest
Nie będzie. Jak źle zagadasz teraz i za długo będziesz myślał, to serio możesz już skasować numer, zaoszczędzisz na smsach.
 
E

Elen

Guest
Aha... niesmialosc. Na pewno masz wiele zalet charakteru i z pewnoscia nie jest tak zle z wygladem jak mowisz. Ty zacznij doceniac siebie i sprobuj myslec pozytywnie. Zastanow sie spokojnie- skoro te dziewczyny same z siebie daja Ci te numery tel, tzn ze jednak im sie podobasz. :) Zebys Ty wiedzial, ile sie niejeden musi nameczyc, zeby dostac numer. Uwierz w siebie. Odwaz sie w koncu zaprosic upatrzona dziewczyne, wierze ze bedziecie mieli sporo tematow do rozmow. Smsy sa dobrym wstepem, ale nie poprzestawaj tylko na nich.
 
K

Kuqi

Guest
Piotrunio napisał:
Pisze te sms "Co tam u ciebie" Albo że "Życzę miłego weekendu"
Ale takie sms są nudne, bo pokazują, że nie masz nic do zaoferowania na początek. Najprostsze, ale jednocześnie najgorsze z możliwych.

Na spotkanie będzie czas, oczywiście. Ale skoro dostałeś numer to albo się spotkacie, albo nic z tego nie będzie. I najlepiej umów się jak najszybciej.
Sam jestem nieśmiały, mój wygląd mi nie pomaga, ale jeśli uda mi się zdobyć numer to nie czekam aż śpiewające aniołki przylecą w nocy i powiedzą, że nadeszła właściwa pora na próbę umówienia się.



Elen napisał:
Zebys Ty wiedzial, ile sie niejeden musi nameczyc, zeby dostac numer.
Tak jak Pani koleżanka mówi - mi się udaje baaaaardzo rzadko, ale jeśli się uda to staram się brnąć dalej.



Elen napisał:
Smsy sa dobrym wstepem, ale nie poprzestawaj tylko na nich.
No właśnie. Jeśli jest aż tak tragicznie z nieśmiałością (co dziwne, bo już z tą dziewczyną ROZMAWIAŁEŚ NA ŻYWO - tak zakładam, skoro masz jej numer po imprezie) to napisz jednego, max 2 sms, ale NIE PROWADŹ długich rozmów w takiej formie, bo szybko dziewczyna Cię skreśli.
 
E

Elen

Guest
Kuqi napisał:
Sam jestem nieśmiały, mój wygląd mi nie pomaga, ale jeśli uda mi się zdobyć numer to nie czekam aż śpiewające aniołki przylecą w nocy i powiedzą, że nadeszła właściwa pora na próbę umówienia się.
Ludzie... zrozumcie, ze wyglad nie jest najwazniejszy. Gdyby tak bylo to ludzie laczyli by sie sie w pary tylko piekny z piekna, model/modelka. A przeciez tak nie jest. Spojrzcie na pary malzenskie na ulicy albo w rodzinie. Czy wszyscy wygladaja jak cud natury? No nie! Patrzy sie tez na charakter, sympatycznosc, urok osobisty, wspolne zainteresowania itd. Przeciez w zwiazku trzeba miec o czym ze soba rozmawiac. Poza tym kazdy sie starzeje, a mimo to ludzie sa ze soba. To na pewno nie jest kwestia urody. I doprawdy nie warto wpedzac sie w kompleksy. Sama znam pary w ktorych jedno mozna rzec ze jest "ladne" a drugie dosc "oryginalne" z wygladu a mimo to stanowia zgrany duet. :)
 
K

Kuqi

Guest
Elen napisał:
Ludzie... zrozumcie, ze wyglad nie jest najwazniejszy.
Ja to rozumiem, ale sama zapewne wiesz, że najpierw oceniany jest wygląd.



Elen napisał:
Przeciez w zwiazku trzeba miec o czym ze soba rozmawiac.
Od poznania do związku daleka droga.

Wiem jak jest, ale nieśmiałość ma różne powody. Inaczej, gdy się jest w grupie, na imprezie, itp i poznaje kogoś. Tam są odpowiednie warunki, jest teoretycznie łatwiej.
Podejść do dziewczyny na ulicy wiedząc, że wygląd nie jest atutem to nie taka prosta sprawa. A co do powyższych wiadomości - nie uważam, żebym był przystojny, ale nie mam z tym najmniejszego problemu. Dwa lata w związku byłem, a gdybym był jakiś okropny to by się to nie zdarzyło :D
 
B

Blancos

Guest
A czy gdyby ktoś dał Ci nowiutki kupon do totolotka to wyrzuciłbyś go na śmietnik bez sprawdzania, czy może czegoś nie wygrałeś?

Do tego to zasadniczo się sprowadza.
Obojętnie co zrobisz - będzie to lepsze niż nie robienie niczego. Jeżeli wygłupisz się tym co napiszesz i dziewczyna Cię oleje, albo okaże się, że Cię w ogóle nie pamięta, albo się nawet umówicie, ale nic z tego nie wyjdzie... Przynajmniej będziesz wiedział, czy coś z tego mogło być czy nie. Dlatego - odezwij się do niej.

Osobiście radziłbym napisać krótkiego smsa - coś w stylu: "Hej, jestem X, poznaliśmy się wczoraj w Y i świetnie mi się z Tobą bawiło. Co Ty na to, żebyśmy to powtórzyli?" - i tyle :) Jeżeli Cię kojarzy i dała Ci swój numer celowo to z pewnością odpowie - jeżeli to, co napisze będzie wskazywało na to, że chce się spotkać to po prostu zadzwoń i ją gdzieś zaproś. Ot i cała filozofia.

P.S. I tak jak mówią moi przedmówcy - nie czekaj zbyt długo z tym odezwaniem się. Jak dostaniesz numer to najlepiej odezwij się już następnego dnia - tylko nie z samego rana, żebyś też na napaleńca i desperata nie wyszedł... Ot, po prostu jak znajdziesz wolną chwilę w ciągu dnia, albo wieczorem jak już ogarniesz swoje sprawy. Im dłużej będziesz czekał, tym 1) głupiej będzie Ci się odezwać 2) tym dziwniej to będzie dla niej wyglądało i 3) tym mniejsza szansa, że ona się odezwie.
 

Piotrunio

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
I jaka jest wasza opinia, czy jest lepiej zaproponować dziewczynie spotkanie na kawę, czy lepiej zaproponować spotkanie na dyskotece i wspólne potańczenie, która z tych 2 opcji jest lepsza?
 
M

MacaN

Guest
Mówiłem żebyś skasował numer. Jaja albo się ma, albo się je je. Sorki, taka prawda.
 
K

Kuqi

Guest
Skoro nie masz odwagi to skasuj jej numer, bo będziesz tylko się męczył. A skoro Ci go podała to znaczy, że pewnie chce się z Tobą spotkać. To, że jesteś mięczakiem i wolisz zrezygnować z szansy na poznanie dziewczyny (która w jakimś stopniu jest Tobą zainteresowana) to Twój problem. Jeśli faktycznie Twój strach jest silniejszy to usuń numer, bo szkoda dziewczyny, żebyś zawracał jej głowę smsami.
 
B

Blancos

Guest
Popieram... Jak po takim czasie dalej nie zadzwoniłeś i się nie umówiłeś to teraz już raczej jesteś spalony. Niby mógłbyś jeszcze spróbować, ale jeżeli w sytuacji, gdzie miałeś ku temu dogodną okazję - stchórzyłeś, to teraz jakbyś musiał jakoś zręcznie wybrnąć z tego wszystkiego to nie widzę szans, żebyś się przełamał i spróbował. Skasuj numer i zapomnij - teraz po prostu zawaliłeś sprawę i tyle. Wyciągnij lekcje na przyszłość i idź dalej.
 

Piotrunio

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Rozumiem no każdy człowiek ma jakies wady. Jak po waszemu najlepsze jest skomponowane pytania w sprawie spotkania?
 
Do góry