Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Pomoc w wyborze telefonu!

htc sony samsung huawei apple

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Konrad Czarnota

Konrad Czarnota

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 listopad 2015 - 17:44

WItam,

piszę w bardzo trudnej dla mnie sprawie, gdyż całkowicie się na telefonach nie znam. Obecnie posiadam Iphone 4 z którego jestem niezadowolony, zbyt często się zacina i ma bardzo mały ekran. Trafia mi się okazja na zmiane telefonu, ale sam nie wiem jaki wybrać mam upatrzone 4 telefony o podobnych parametrach ale naprawdę nie wiem sam który wybrać więc piszę na forum z wielką nadzieją, że jakieś miłe osoby pomogą mi w wyborze telefonu za co będę bardzo wdzięczny.

do wyboru mam :   HTC DESIRE 820, SAMSUNG GALAXY S4 4G, SONY XPERIA M4 AQUA oraz HUAWEI P8 LITE.

Wszystkim pomocnym forumowiczom za odpowiedzi z góry bardzo dziękuję, każda odpowiedź może mi bardzo pomóc.

• 0

#2 Guest_jagnam_*

Guest_jagnam_*
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 06:56

Rozumiem,że szukasz obecnie telefonu w cenie ok 1000 -1400 zł ? Jeśli tak to proponuję  zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd bo obecnie jest tam w tej cenie możliwość kupienia sobie telefonu Lg G3, ktory jest bardzo dobrze wykonany oraz oferuje naprawdę fajne parametry. Sama od jakiegosc czasu posiadam właśńie ten model i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo szybki, dobrze wykonany a w Euro mogłam go jeszcze wziąć na raty tak wiec spłata praktycznie nic mnie nie kosztuje. Jeszcze do niedawna był o wiele droższy ale kiedy wyszedł nowy flagowiec Lg to jego cena bardzo spadła. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: htc, sony, samsung, huawei, apple

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0