wymiana włącznika do świateł

giron

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Podrzucam fil instruktarzowy jakby ktoś szukał pomocy w tym temacie :D
u mnie w domu akurat poszłedł przełączni i trzeba było wymienić, a że dawno się za takie roboty nie brałem to warto było sobie co nieco przypomnieć. w jakimś obi czy tam castoramie nawet mi facet z obsługi powiedział, ze są na yt takie rzeczy, akurat kupowałem tą samą markę Ospel co w filmie to nagrywa
youtube.com/watch?v=bQrFwPN8JAs&noredirect=1
 

neon_girl

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
dobrze wiedzieć , że mają takie coś :p polecili mi kiedyś ten ospel w sklepie, gniazdko zwariowało i trzeba było wymienić. jakbym wiedziała wtedy że są filmiki to może nie musiałabym czekać tydzień na chłopaka i na wymianę, aż wróci z wyjazdu. chociaż, z drugiej strony, może lepiej się nie pchać damskimi rękami do przewodów :)
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
Filmiki z Ospela sa bardzo fajne . I mówię to ja jako kobieta która jak narazie jest sama w mieszkaniu ;) mój chłopak tez jest tylko od czasu do czasu u mnie , on ma swoje mieszkanie a ja swoje . Co do samych włączników t jajakoś wolę ten z podświetlaniem z Ospela - Madera . Będac sama musiałam się trochę douczyć .
 

bajeczkazosi

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
wątek troszkę stary ;) ale zgadzam się z tym ,że ospel ma bardzo faje filmiki instruktażowe . Tylko nalezy pamiętać ,ze trzeba sobie wziąć i wyłączyć najpierw prąd. a dopiero potem można cokolwiek wymieniać , A co do samych włączników to jest ich pełno na ich stronie i nie tylko .wystarczy popatrzeć choćby na strony marketów budowlanych.
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
dawno mnie tu nie było ;) apropo włączników jeszcze z ospela , to czy ktoś widział moze te nowe kolekcje z serii impresja w kolorze antracytu ? mi by w sumie pasował do salonu bo mam go w stylu takim bardziej "surowym " czyli jasne ściany , czarne dodatki , + czarna lampa wisząca .
 
Do góry