Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Utracone dane z dysku twardego. Jak odzyskać?

odzyskanie utracone dane dysk twardy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Alina79

Alina79

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 26 październik 2015 - 16:04

Cześć wszystkim, mam taką sytuację: podczas przeprowadzki został uszkodzony przenośny dysk twardy. Niby nic mu się nie stało, ale na komputerze nie mogę go uruchomić. Były tam zapisane wszystkie zdjęcia z ostatnich 5 lat oraz ważne dokumenty mojego chłopaka. Nie umiem tego naprawić w sposób samodzielny, ale muszę jak najszybciej odzyskać te dane. Wiecie może jakieś sposoby na rozwiązanie tej sytuacji? Ktoś? Coś?  :pokrecony:

• 0

#2 Cilsak

Cilsak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 26 październik 2015 - 19:34

Kiedyś miałem podobną sytuację. Uszkodziłem telefon komórkowy mojego taty, na który on  miał zapisane ważne informacje o swoich partnerach i klientach...także sprawa była bardzo poważna. Rozmiawiałem o tym z kolegą. On podał mi stronę internetową firmy, która świadczy usługi odzyskania utraconych danych. Przeczytałem informację, którą mają na stronie. Zadzwoniłem do nich, żeby dowiedzieć się co mam dalej robić. Więc uczyniłem wszystko, jak mi powiedzieli, czyli wypełniłem odpowiedni formularz i wysłałem uszkodzone urządzenie do najbliższego sklepu. W ciągu tygodnia mój tata już miał swoje dane na mailu. Także polecam!

• 0

#3 Alina79

Alina79

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 27 październik 2015 - 22:00

Dzięki za info Cilsak, mam nadzieje, że pracują nie tylko z telefonami komórkowymi. Możesz mi podać namiary tego sklepu? Spróbuję z nimi się skontaktować.

Użytkownik Alina79 edytował ten post 27 październik 2015 - 22:01

• 0

#4 Guest_anna_ana_*

Guest_anna_ana_*
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 15:39

Kiedyś miałem podobną sytuację. Uszkodziłem telefon komórkowy mojego taty, na który on  miał zapisane ważne informacje o swoich partnerach i klientach...także sprawa była bardzo poważna. Rozmiawiałem o tym z kolegą. On podał mi stronę internetową firmy, która świadczy usługi odzyskania utraconych danych. Przeczytałem informację, którą mają na stronie. Zadzwoniłem do nich, żeby dowiedzieć się co mam dalej robić. Więc uczyniłem wszystko, jak mi powiedzieli, czyli wypełniłem odpowiedni formularz i wysłałem uszkodzone urządzenie do najbliższego sklepu. W ciągu tygodnia mój tata już miał swoje dane na mailu. Także polecam!

też bym prosiła o podanie danych kontaktowych do tej firmy, może link do strony internetowej ^_^  teraz mam pendrive mojej koleżanki, na który przez przypadek zastała wylana filiżanka kawy. powiedziałam jej, że wszystko naprawie i w jakiś sposób odzyskam dane, które na nim miałam. ale tak naprawdę nie mam pojęcia jak to zrobić... :pokrecony:

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 Cilsak

Cilsak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 28 październik 2015 - 22:43

Z tego co piszą w necie, to można odzyskać z różnych nośników pamięci, także przenośny dysk twardy czy pendrive raczej nie będą problemem. 

Użytkownik B_S_ edytował ten post 23 marzec 2016 - 18:59
usunięto link

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odzyskanie, utracone dane, dysk twardy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0