Utracone dane z dysku twardego. Jak odzyskać?

Alina79

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim, mam taką sytuację: podczas przeprowadzki został uszkodzony przenośny dysk twardy. Niby nic mu się nie stało, ale na komputerze nie mogę go uruchomić. Były tam zapisane wszystkie zdjęcia z ostatnich 5 lat oraz ważne dokumenty mojego chłopaka. Nie umiem tego naprawić w sposób samodzielny, ale muszę jak najszybciej odzyskać te dane. Wiecie może jakieś sposoby na rozwiązanie tej sytuacji? Ktoś? Coś? :pokrecony:
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
[SIZE=12pt]K[/SIZE][SIZE=12pt]iedyś miałem podobną sytuację. Uszkodziłem telefon komórkowy mojego taty, na który on miał zapisane ważne informacje o swoich partnerach i klientach...także sprawa była bardzo poważna. Rozmiawiałem o tym z kolegą. On podał mi stronę internetową firmy, która świadczy usługi odzyskania utraconych danych. Przeczytałem informację, którą mają na stronie. Zadzwoniłem do nich, żeby dowiedzieć się co mam dalej robić. Więc uczyniłem wszystko, jak mi powiedzieli, czyli wypełniłem odpowiedni formularz i wysłałem uszkodzone urządzenie do najbliższego sklepu. W ciągu tygodnia mój tata już miał swoje dane na mailu. Także polecam![/SIZE]
 

Alina79

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Dzięki za info Cilsak, mam nadzieje, że pracują nie tylko z telefonami komórkowymi. Możesz mi podać namiary tego sklepu? [/SIZE]Spróbuję[SIZE=12pt] z nimi się skontaktować.[/SIZE]
 
A

anna_ana

Guest
Cilsak napisał:
[SIZE=12pt]K[/SIZE][SIZE=12pt]iedyś miałem podobną sytuację. Uszkodziłem telefon komórkowy mojego taty, na który on miał zapisane ważne informacje o swoich partnerach i klientach...także sprawa była bardzo poważna. Rozmiawiałem o tym z kolegą. On podał mi stronę internetową firmy, która świadczy usługi odzyskania utraconych danych. Przeczytałem informację, którą mają na stronie. Zadzwoniłem do nich, żeby dowiedzieć się co mam dalej robić. Więc uczyniłem wszystko, jak mi powiedzieli, czyli wypełniłem odpowiedni formularz i wysłałem uszkodzone urządzenie do najbliższego sklepu. W ciągu tygodnia mój tata już miał swoje dane na mailu. Także polecam![/SIZE]
też bym prosiła o podanie danych kontaktowych do tej firmy, może link do strony internetowej ^_^ teraz mam pendrive mojej koleżanki, na który przez przypadek zastała wylana filiżanka kawy. powiedziałam jej, że wszystko naprawie i w jakiś sposób odzyskam dane, które na nim miałam. ale tak naprawdę nie mam pojęcia jak to zrobić... :pokrecony:
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Z tego co piszą w necie, to można odzyskać z różnych nośników pamięci, także przenośny dysk twardy czy pendrive raczej nie będą problemem.
 
Do góry