Na co czekacie w 2016?

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Na jakie gry, które wyjdą w 2016 roku czekacie? Wyłowiliście już jakieś swoje perełki?

Ja osobiście czekam na jedną z największych sensacji, którą jaram się w opór od dosłownie pierwszej zapowiedzi: Enter the Gungeon - mam zamiar przegrać w ten tytuł tysiące godzin!
Oprócz tego: Rogue Wizards od twórców Diablo 1, Diablo 2, Marvel Heroes oraz serii Torchlight (ciekawostka: założyciel studia: Dave Brevik miał swoją wizję Diablo 3: chciał, by było ono masówką z otwartym światem. Odszedł od Blizzarda, gdy ci się na to nie zgodzili), Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 4 (zwieńczenie całej serii, wątek fabularny sięgnie do końca mangi), DOOM 4 (choć kto wie, czy wyjdzie w 2016), Just Cause 3.

I... kurczę, to chyba tak naprawdę tyle... Pewnie będę ten post edytował 100 razy, ciągle dopisując, jak mi się coś przypomni, ale póki co... raczej tyle.

A jak jest z wami? ;)
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
W przyszłym roku na pewno zapoluję na Dooma 4. Jestem wielkim fanem tego tytułu. Oczywiście nic nie może się równać dwóm pierwszym częściom, ale liczę że najnowsze przygody Rangera z potworami będą dużo lepsze niż w Doom 3. W przyszłym roku na pewno będę czekał na nową edycję Football Managera. W przyszłym roku ponieważ czekam że wyjdą wszystkie patche. Co roku jest problem po premierze z jakimiś błędami...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dishonored 2 i Overwatch, na to chyba najbardziej czekam. Poza tym: Mirror's Edge Catalyst, Mafia III, Mass Effect: Andromeda, Far Cry Primal - chociaż czwórka wciąż jeszcze czeka w kolejce na przejście :)
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Ja chyba tylko Dishonored 2. Nie orientuję się nawet za bardzo w nadchodzących grach ostatnio, skupiam się na graniu w zaległości, głównie w te ze Steama.
 

mrok8

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Zaskoczę za pewne wszystkich, ja osobiście czekam na Albion Online. :)
 
Do góry