Oferta pracy: REPREZENTANT KANCELARII

Maghr

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
logo jpg.JPG
Lex - Kancelaria Odszkodowawcza stawia na rzetelność i profesjonalizm w realizacji swoich zadań.
Reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach (np.: komunikacyjnych, przy pracy czy w rolnictwie) gwarantując im najlepszą i bardzo skuteczną pomoc prawną w uzyskaniu pełnej i jak najwyższej rekompensaty za doznaną szkodę.
W związku z prężnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy nowych, nieprzeciętnych i bardzo aktywnych pracowników.

Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania, mającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Reprezentanta kancelarii

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Zakres obowiązków:
Reprezentowanie kancelarii na wybranym terenie
Aktywne poszukiwanie osób potrzebujących pomocy prawnej z zakresu odszkodowań.
Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami kancelarii

Co oferujemy?
Bardzo atrakcyjne zarobki
Szkolenia branżowe i sprzedażowe
Praca na terenie wskazanym przez kandydata
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Czas pracy dostosowany do potrzeb kandydata
Samochód służbowy dla najlepszych

Oferta pracy jest kierowana również do osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu

Czego oczekujemy od kandydata:
Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Pomysłowości i wytrwałości w dążeniu do celu

Doświadczenie w branży odszkodowań będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz.

Zaaplikuj do nas!
CV prosimy przesyłać na adres: hr@lex-kancelaria.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Do góry