Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Oferta pracy: REPREZENTANT KANCELARII

praca zarobki dochód

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Maghr

Maghr

    Nowicjusz

  • Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2015 - 11:35

Załączony plik  logo jpg.JPG   34,03 KB   0 Ilość pobrań

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza stawia na rzetelność i profesjonalizm w realizacji swoich zadań.

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach (np.: komunikacyjnych, przy pracy czy w rolnictwie) gwarantując im najlepszą i bardzo skuteczną pomoc prawną w uzyskaniu pełnej i jak najwyższej rekompensaty za doznaną szkodę.

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy nowych, nieprzeciętnych i bardzo aktywnych pracowników.

Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania, mającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Reprezentanta kancelarii

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Zakres obowiązków:

Reprezentowanie kancelarii na wybranym terenie

Aktywne poszukiwanie osób potrzebujących pomocy prawnej z zakresu odszkodowań.

Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami kancelarii

Co oferujemy?

Bardzo atrakcyjne zarobki

Szkolenia branżowe i sprzedażowe

Praca na terenie wskazanym przez kandydata

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Czas pracy dostosowany do potrzeb kandydata

Samochód służbowy dla najlepszych

Oferta pracy jest kierowana również do osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu

Czego oczekujemy od kandydata:
Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Pomysłowości i wytrwałości w dążeniu do celu

Doświadczenie w branży odszkodowań będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz.

Zaaplikuj do nas!

CV prosimy przesyłać na adres: hr@lex-kancelaria.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, zarobki, dochód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0