Chęć dokonania morderstwa ?

Kiniaczeq

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, dzisiaj przedstawię wam moje ''problemy''. Jeśli jesteście w stanie odpowiedzieć to proszę! Nie wiem co robić !
Mam ochotę kogoś zabić. Nie tylko osoby których nienawidzę ale jakąkolwiek aby sprawić jej ból, dla zabawy.
Miewam sny prorocze, a gdy to co mi się przyśniło się dzieję nie jestem w stanie nic powiedzieć - sztywnieję i dopiero gdy to minie otrząsam się.
Mam tez sny i wyobrażenia w których zabijam i świetnie się przy tym bawię.
Czasami mam stany lękowe...
Ktoś coś wie ?
 
M

MacaN

Guest
Taaa... zastanawiam się, czy nie podać Twojego IP Policji, a postu nie dołączyć jako dowodu. Oczywiście jako osoba prywatna. Co Ty na to ?

Chcesz odpowiedzi, co robić ? Przejść się do psychiatry, albo kupić pistolet i wymierzyć we własna głowę, przynajmniej obędzie sie bez szkody dla reszty społeczeństwa.
 
E

Elen

Guest
Powaznie mowiac- nalezy zglosic sie z tym problemem do psychiatry. Nikt na odleglosc nie bedzie w stanie Ci pomoc.
 
F

forumforumowisko

Guest
Kmicica to nowe konto czy osobny przypadek?
Ja bym zaczął od rozmowy z psychologiem.
 
I

ItaliaAmore

Guest
TomaszTomasz napisał:
A ja myślę że ona po prostu ma okres.
jezu, tacy faceci istneiją? bo myslalam, ze tylko w gimnazjum sie takich spotyka. Kobiety mają okres, za to faceci ból dupska cały miesiac
 

_marcin

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
32
Punkty reakcji
2
Kiniaczeq, nie mów nikomu bo cie zapsychiatryzują. Nie karm tych fantazji o zabijaniu, a jeśli chodzi o zadawanie bólu, to może byłabyś niezłą dominą.
Założysz skórzany gorsecik, kozaczki i będziesz chłostać uległych panów bacikiem.
Możesz na tym zarobić.

MacaN twojego adresu ip nie posiada. Zresztą nie popełniłaś czynu zabronionego więc nikt nie ma prawa ubiegać się o twoje dane na podstawie twojego adresu ip.
 

Paola88

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja myślę, że powinnaś wybrać się do psychologa bo to nie są żarty, może pomoże tu jakaś terapia DDA? Może to przez jakies problemy w dzieciństwie? Wiem, że takie skuteczne terapie robi w Warszawie Ewa Guzowska, która oprócz bycia psychologiem jest też coechem więc myślę, że wysłucha i rozwiąże twój problem.
 
Do góry