Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Panie co sądzicie o strażakach?

straż związek przyjaźń miłość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 xfirepro

xfirepro

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 04 październik 2015 - 13:54

Witam wszystkie Panie smile.png.

Podobno jest to jeden z najbardziej docenianych i poważanych zawodów w Polsce, ale chciałem zapytać, jak kobiety podchodzą do tego zawodu pod kątem ewentualnego związku. Czy tego typu zawód budzi w Was jakieś obawy, jesteście sceptycznie nastawione, a może wręcz przeciwnie? Czyli ogólnie, jak się widzicie w roli partnerki strażaka smile.png.

Temat zakładam z czystej ciekawości, pytania kieruje wyłącznie do płci pięknej :tongue:

• 0

#2 Guest_Elen_*

Guest_Elen_*
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 18:25

Szczerze mowiac.... nie znam osobiscie zadnego strazaka, wiec ciezko mi stwierdzic. Ogolnie mowiac- nie mam jakichs szczegolnych ciagot do panow w mundurach, slyszac opowiesci bylych zon mundurowych, to raczej ostroznie podchodze. Sa to zawody trudne, wymagajace swego rodzaju gotowosci a wiec zycie w napieciu. Najczesciej odreagowuje sie w domu... ale tez nie jest to zasada. 

• 0

#3 Ewek8mm

Ewek8mm

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 04 październik 2015 - 20:41

Znałam kiedyś jednego strażaka. Spotkaliśmy się kilka razy nie było zbyt dużo tematów do rozmów on mówił ciągle o pracy. 

• 0

#4 RainQueen

RainQueen

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1694 postów

Napisano 04 październik 2015 - 23:07

Ani mnie to grzeje, ani ziębi. :)  Ale większość strażaków czuje się niczym spiderman. xD super bohaterzy, Ci "pro" czekają na oklaski. xD

on mówił ciągle o pracy.

Bo przecież to takie niebezpieczne! on mógł zginąć! xD

Użytkownik RainQueen edytował ten post 04 październik 2015 - 23:07

• 1

#5 Guest_kate2_*

Guest_kate2_*
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 07:22

Ja doceniam w ludziach i ich zawodach pasję i powołanie. Więc skoro ktoś wykonuje swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem, kieruje się dobrem ludzi , i rozumie swoje powołanie to jak najbardziej należy Mu się podziw i uznanie. Jesli natomaist ktoś tylko kalkuluje co tam z tego będzie miał to mnie takie postępowanie odpycha.

No i nie lubię przerostu formy nad treścią , ot choćby pędzenie przez ulice miasta na sygnale do wydarzeń mniej poważnych. No ale akcja musi być :D

• 0

#6 1234ta

1234ta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 06 październik 2015 - 20:18

Znam pewnego strażaka, wiadomo że praca nie należy do łatwych. Ale Jak na jego rodzinę patrze to są bardzo szczęśliwi, pomocni ludziom.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_dave123_*

Guest_dave123_*
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 21:54

Co do kobiet to strażacy dla nich na takim podświadomym poziomie są raczej podniecający , np. jak sa pokazy męskiego striptizu to strażak policjant itp. są częstymi przebierankami.

Jak są wizerunki pociągające dla facetów czyli np. kuso i seksownie ubrane panie , striptizerki , to takie same rzeczy są u kobiet i własnie dla kobiet bardziej pociągający jest strój strażaka , niegrzecznego chłopca np. z tatuażami , policjanta.

Oczywiście jeżeli masz wizerunek wątłego i drobnego chłopczyka to jak nagle ubierzesz się jak przysłowiowy paker to nie będzie to spójne , tak samo strój musi być spójny z osobowością , ważne jest by swoim ubiorem wyglądać na seksualnego faceta , nie koniecznie musi to być wygląd ładny czy elegancki , choć oczywiście będzie to dobre.

Gdyż w doborze partnera laski na nieświadomym poziomie patrzą (głównie) by facet ich był dla nich seksualny z wyglądu , owszem ładny wygląd jest ok. , ale to nie prowadzi do wywołania zainteresowania na płaszczyźnie seksualnej...

To tak samo jak ubierzesz dziewczyna w strój seksownej pokojówki , a potem przebierzesz ją w strój szarej myszki - oczywiście wybierzesz tą pierwszą , druga nie wywoła w tobie zainteresowania...

• 0

#8 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 12 październik 2015 - 08:01

ja ogólnie lubię facetów w mundurach. Jak widzę policjantów z całym ekwipunkiem to miękną mi kolana. Mój facet był w wojsku i ma z tamtych czasów koszulkę i poprosiłam go kiedyś żeby założył. O Jezu, aż mi ślinka cieknie jak sobie o tym pomyślę :P A strażacy też mi sie podobają, kiedyś jak pracowałam w biurze deweloperskim to przyszedł klient po jakiś dokument i był własnei w mundurze strażackim.... o Matko!!! Fantastico :P:P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 Guest_TomkaJanka_*

Guest_TomkaJanka_*
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 08:27

Mnie jest to zupełnie obojętne ;) Zawód jak każdy inny, tyle że czasem pewnie może się stać tak, że jakaś romantyczna chwila zostanie przerwana przez nagłe wezwanie ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: straż, związek, przyjaźń, miłość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0