Najlepsza pizza Lublin

S

szyszana

Guest
Gdzie warto iść coś dobrego zjeść w tym mieście? Ale zakładając normalne ceny? Przyznam, że gdzie nie pójdziemy to lokal zawodzi, a już najbardziej jakość sosów. Gdzie faktycznie czuć, że pizzeria przygotowuje jedzenie ze świeżych produktów, a nie z najtańszych mrożonek?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
W Galerii Orkana masz pizzerię Dominium. W sumie pierwszy raz tam byliśmy bo podobał nam się wystrój - te wiszące lampy i obrazki na ścianach, ale i smakowo nas zadowolili. Smaczny sos czosnkowy i pizza farmerska - chyba nigdzie indziej połączenie tych składników nie wyszło tak dobrze. Mam na myśli inne pizzerie. A jeśli to nie Wasz klimat to spróbujcie pizzy London - jajko na pizzy to były dla mnie trochę nieoczekiwane doznania smakowe ;-)
 
S

szyszana

Guest
Zdaje się, że moja koleżanka tam chodzi, dopytam jej. Lokal widziałam, wystrój faktycznie jest ciekawy, tylko jakoś nigdy nie mieliśmy okazji coś u nich zjeść. Oni mają wyłącznie pizzę czy są również dania kuchni włoskiej? Tak na szybko sprawdziłam kilka wpisów w sieci i ludzie chwalą, że Dominium ma wyjątkowo włoską pizzę. Prawda? ;-)
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Bym zapomniała... Do godziny 13 na tygodniu masz u nich wszystkie pizze o połowę taniej. Jest też dzban piwa 1,5 l poniżej 15 zeta.
Więc najlepiej wybrać się z kimś, i do tej godziny. Na taki wcześniejszy obiad. Wiem, że mają również promocje na pizze w dostawie, ale to musisz już sprawdzić na stronie - nie zamawialiśmy.
 
S

szyszana

Guest
Skorzystaliśmy - z tą promocją bardzo fajny temat, do tej 13. Akurat druga zmiana, więc poszliśmy bezpośrednio przed pracą na taki obiad. Farmerska wybitna - ogólnie lubię pizzę z takim doborem składników, ale tutaj pasuje mi ona szczególnie ze względu na jakość produktów i ich przygotowanie. A tą jakość o dziwo czuć po kilku kęsach.Tzn. dopiero jeden raz, więc nie ma co się zachwycać. Po kilku dobrych wizytach i smacznym jedzeniu będę mogła powiedzieć, że lokal godny polecenia.
 
Do góry