Z Fordem do ASO czy zwykły warsztat?

D

Dobrawa

Guest
Mam Focusa i chciałabym mu zrobić przegląd, ale nie wiem czy w ASO czy nie. Patrzyłam na ich stronie i mają fajną ofertę na przegląd i cenowo wydaje mi się się świetna. Czy ktos kto się zna lub był może podpowiedzieć na ile 490zł przy tych rzeczach to ok ?
 
K

KentKent

Guest
[SIZE=110%]Zawsze możesz spróbować skonsultować się z jakimś innym serwisem. Ja na przykład zawożę na przegląd auta różnej marki i wszystkie serwisuję w Euromasterze. Jak dla mnie cena spoko, jakość usługi wysoka i nigdy nie działo mi się z autami nic złego. Na pewno jest jakiś warsztat tego serwisu koło ciebie, bo mają placówki w całej Polsce ;)[/SIZE]
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
[SIZE=14.666666666666666px]Podrzucam, może kogoś zainteresuje - wybierając nowego forda dowiedziałem się o promocji na wycieraczki - wymiana w serwisie do końca roku w niższej cenie. Może kogoś zainteresuje. Enjoy ;)[/SIZE]
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Co do napraw w ASO, chciałbym opisać Wam pewną sytuację. Co prawda nie tyczy się forda, ale daje jakiś pogląd na to co się dzieje w ASO.
A mianowicie mój znajomy kupował 2 nowe skody a że jest to człowiek nieco pedantycznie podchodzący do spraw związanych z własnym autem to po krótkim dochodzeniu odkrył iż dywaniki w jednej skodzie są zamiennikami z allegro za 50 zł. Na pierwszy rzut oka wyglądały identycznie, ale takie nie były :pokrecony: Oczywiście podczas wizyty w ASO ładnie go przeproszono i wymieniono dywaniki na oryginalne :)
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Dobrawa, jeżeli w Fordzie masz akumulator nie najnowszy, to do końca lutego jest promocja na akumulatory.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Z tego co ja słyszałem to ford wcale nie ma złego ASO. Mój sąsiad ma focusa, którego serwisuje u nich w serwisie autoryzowanym i chwali sobie. Z tego co mi opowiadał to za przegląd zapłacił jakieś grosze, nie pamiętam ile, ale coś koło 270 zł.
 
D

Dorka123

Guest
279 zł dokładnie, przyzwoita cena. Oprócz tego mają też inne promocje, na przykład wycieraczki oryginalne za 79 zł
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
Zawsze lepiej do ASO. Masz pewność, że autem zajmą się ludzie, którzy w sumie grzebią tylko w jednej marce i można powiedzieć, że są "specami". Może i w jakimś warsztacie byłoby taniej, ale już sam się po sobie nauczyłem, że lepiej trochę dopłacić i mieć pewność że wszystko gra.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Też jestem za ASO, z warsztatami zwykłymi to już trzeba mieć naprawdę szczęście albo kogoś z polecenia żby się nie dać okroić, inaczej może być problem. Jeździmy też do aso, okazuje się że ceny są porównywalne i chociaż części mają zawsze oryginalne.
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mi szwankuję niestety akumulator i noszę się z zamiarem kupna nowego ale jak patrze na ceny to mi ręce opadają.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Czy ktoś robił w ASO Forda ten przegląd klimatyzacji ? Za pełen przegląd łącznie z dezynfekcja układu wychodzi raptem 99zł.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Ja robilam, ale chyba już promocja minęła, teraz mają na akcesoria, obkupiłam się w kilka fajnych gadżetów do auta.
 
Do góry