Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Oeparol piękna skóra włosy paznokcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:18

Co sądzicie o tym suplemencie, warto wg Was stosować? Po jakim czasie był u Was efekt?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 08:17

Jak przy większości suplementów tego typu efekty widać przy dłuższym regularnym stosowaniu. Najlepiej brać co najmniej 3 miesiące, chociaż już po miesiącu można zauważyć efekty. Moim zdaniem ten oeparol jest skuteczny, ma fajny skład, wszystko, co dla włosów, skóry i paznokci potrzebne :)

• 0

#3 KarolowaOla

KarolowaOla

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:28

Prawda jest taka, że nie ma nic od razu. Chociaż ja efekty widziałam wcześniej. Widocnzi ebomba witaminowa był ami potrzebna i Oeparol sie o to zatroszczył. :D

• 0

#4 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:48

nawet jak decydujemy sie przyjmować suplementy to chyba nikt nie oczekuje cudów że po jednym dniu zauwazymy zmainy, suplement trzeba brać jakiś czas żeby zauwazyć efekty, ja się z tym liczę.

• 0

#5 KarolowaOla

KarolowaOla

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 09:55

Ale niektórzy chcieliby wszystko na już :) i potem jęczą, że to nie działa. Tamto też. Chociaż przyjmowanie tabletek to tak niewiele dla nas. Minuta w ciągu dnia. a jakie efekty.

• 0

#6 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 08:35

hehe... ja byłam cierpliwa i się cieszę. Najpierw efekty zauwazyłam na paznokciach, później na skórze, a na końcu na włosach, ale warto było poczekać :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 11:27

dla mnie jest to dość normalne, zanim suplement zrobi swoje to trzeba trochę poczekać na efekty nic nie działa od razu.

• 0

#8 KarolowaOla

KarolowaOla

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 18:14

Z czasemt o wchodzi już w nawyk co? :D bo ja tak mam, dzie bez tabletki z wieisołkiem to jakos tak dziwnie. Ale w sumie dobrze, że czlowiek utrwala dobre nawyki i dba o siebie

• 0

#9 aifoza

aifoza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 10:37

Właśnie szukam takiego cudu co by zadziałał ;) A tak na serio olej z wiesiołka jest cenny , myślę , że warto spróbować.

• 0

#10 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 20:58

no poczytaj sobie o wpływie oleju z wiesiołka zawartego w kremach na naszą skórę to sama się przekonasz do kosmetyków z nim w składzie. 

• 0

#11 Guest_Amber27_*

Guest_Amber27_*
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 21:29

Ja brałam oeparol na włosy i paznokcie gdy wypadały mi włosy po porodzie. Pomógł, włosy przestały wypadać i dodatkowo paznokcie przestały mi sie rozdwajać.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 aifoza

aifoza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 16:49

Już teraz po dłuższym zastosowaniu mogę śmiało powiedzieć , że warto było systematycznie łykać oeparol :) Jest ogromna poprawa, przede wszystkim włosy zaczęły ładnie błyszczeć a paznokcie, które były moją zmorą są twarde i przestały się rozdwajać. Dla mnie bomba  :)

• 0

#13 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 08:23

Niedawno sobie kupiłam ten oeparol bo była promocja w aptece, drugie opakowanie było gratis, więc dałam je mamie, trochę sobie włosy zniszczyłam przez zimę bo je często związywałam i chyba nie za bardzo im się to przysłuzyło,kończę to pierwsze opakowanie i wydaje mi się że jest lepiej, wiesiołek pomaga też na porost włosów więc mam nadzieję, ze niedługo trochę mi się włosy zagęszczą ;)

• 0

#14 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 959 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 12:03

Z kolei mi bardzo odpowiadają ich dermokosmetyki , od jakiegoś czasu używam całej serii i wiem , że szybko ich nie zmienię. Rożnicę już widzę , skóra jest nawilżona i bardziej jędrna.

• 0

#15 kingoscb

kingoscb

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 luty 2017 - 17:54

Używam tych tabletek, bo po hybrydach mam słabe płytki paznokci, a nie chcę rezygnować z wizyt u kosmetyczki. Po dwóch tygodniach zauważyłam znaczną poprawę, a po miesiącu było już to, czego oczekiwałam. Paznokcie nawet po zdjęciu hybryd były twarde i nie gubię już włosów jak kiedyś. Pozytywnym efektem ubocznym jest gładsza skóra ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#16 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 20 luty 2017 - 11:48

Też go biore, rozmawiałam ze znajomą farmaceutką i mówiła że warto braćt ego typu preparaty przynajmniej 3 miesiące zeby był pełny efekt, mi na cerę też to pmogoło, zawsze mnie wysypywało przed okresem teraz jest względny spokój :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0