Praca jako doradca klienta?

karolesia87

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Od kilku dni jestem juz całkowicie załamana sytuacją na rynku - wysyłam od miesiąca CV ale nikt sie do mnie nie oddzywa. Do tej pory zależało mi na pracy biurowej, administracyjnej. teraz to juz wysłałabym gdziekolwiek. Trafiłam dzisiaj na ofertę pracy Doradca Klienta w Nobilon. Nigdy nie miałam do czynienia ze sprzedażą bo pewnie na tym ta praca polega ale myśle, ze wszystkiego można się nauczyć. Czy ktoś z Was pracował w tej firmie i mógłby podzielić sie doświadczeniami? Warto rozpocząć z nimi współpracę?
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Niestety firmy nie znam ale uważam ze najlepiej sprawdzić samej podczas próbnego dnia / miesiąca zalezy ile to będzie trwało podczas tego możesz tez podpytać innych pracowników :) jak im się podoba praca tam.
 
K

Kuqi

Guest
A jeśli nikt nie odpowiada na Twoje zgłoszenia to może masz coś nie tak ze swoim CV? Przejrzyj dokładnie i popraw ewentualne błędy.

I najlepiej się udać na rozmowę oraz dzień próbny, bo nie widziałem jeszcze sytuacji, żeby wszyscy wypowiadali się pozytywnie o danym stanowisku.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Chyba że będzie potrafiła na tyle nakręcić ludzi, żeby kupowali od niej produkty :D powiem tak, niech pójdzie spróbować. Zawsze to nowe doświadczenia, przyda się w przyszłości
 

MaxMaximov

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2023
Posty
7
Punkty reakcji
0
Chcę podzielić się moim najnowszym odkryciem - aplikacją od Mostbet! Jeśli tak jak ja kochasz zakłady sportowe i hazard, ta aplikacja jest darem niebios. Nie mogę się już oderwać od jego ekscytujących funkcji i szerokiego wyboru wydarzeń.

To, co mnie najbardziej zafascynowało, to łatwość obsługi i przyjazny interfejs użytkownika. Nie ma potrzeby poświęcania dużej ilości czasu na wyszukiwanie niezbędnych informacji lub zrozumienie skomplikowanych ustawień.

Mostbet ma także świetne bonusy dla nowych użytkowników! Sam skorzystałem z promocji i otrzymałem dodatkowe środki na grę. To naprawdę zachęca do aktywnego uczestnictwa i czyni grę jeszcze bardziej interesującą.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś tej aplikacji, gorąco polecam to zrobić teraz! Po prostu kliknij link https://mostbet-pl.pl/aplikacja/ i rozpocznij swoją podróż do ekscytującego świata zakładów i emocji z Mostbet!
 
Do góry