Odtwarzacz MP3 do 300 zł.

K

Kuqi

Guest
Witam,
poszukuję odtwarzacza mp3 w cenie do 300 zł.
Nie potrzebuję opcji przeglądania zdjęć czy oglądania filmów, jedynie muzyka.
 

Modeland

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Myślę,że do tej ceny jako zwykły odtwarzacz mp3,bardzo fajnie sprawdzi się jeden z modeli firmy Creative lub Philips,osobno dokup tylko słuchawki,bo te które są w zestawie czasem nie zachwycają jakością dźwięku.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Ja mam philips go gear od kilku lat tylko wymieniam na nowszy model i jestem zadowolona:)
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
Też właśnie szukam jakiegoś wygodnego odtwarzacza do biegania. Do tej pory wszystkieg były albo ciężkie albo słuchawki mi wypadały. Nie potrzebuję jakiejś przesadnie duzej pojemneości, ale zależy mi przede wszystkim na praktyczności takiego rozwiązania.
 

astronautix

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
43
Punkty reakcji
1
Doskonale Cię rozumiem. Ja ostatnio biegam coraz więcej, a bez muzyki to jednak nie jest to samo. Brak siły daje się we znaki dużo wcześniej, a jeśli mam przy sobie jakąś dobrą muzykę, to jest zdecydowanie lepiej. Tylko, że różnego rodzaju opaski na ramię ani saszetki z odtwarzaczem się nie sprawdzają:( Wszystko spada, nie da się za bardzo przełączać muzyki.
 

butter_flies

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
To sprawdź może taki odtwarzacza, który jest jednocześnie słuchawki i zakłada się go na głowę :) Mam na myśli dokładnie odtwarzacz Sony NWZ. Ja go kupiłem w Matrix Media, bo był w dobrej cenie:) U mnie sprawdza się naprawdę świetnie:)
 
Do góry