Jesteście może zainteresowani Codziennymi Prognozami pogody?.

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
Ja akurat jestem w to świetny.Tu na tym forum mogę codziennie Dawać prognoze pogody na dziś albo jakieś czasami ostrzeżenia co??? Chcielibyście mieć pogode na bieżąco na forum???

Po to zakładam temat bo się tym interesuje
 
E

Elen

Guest
Skoro zalozyles temat, to pisz. Tyle, ze w jednym watku, zeby nie zakladac zbyt wielu tematow. Pogodynek sie przyda. :D
 

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
Spoko ja moge tu materiały przygotwywać :D
Sam miałem takie marzenie od 9 lat u tak do dziś to Dziś po południu Zaczynam.
To co od jutra mam zaczynać??? Bo nieweim czy chcecie żebym zapowiadał tą pogodę.
 

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
No to już mówie

Prognoza pogody na Noc;od 8 stopni na Suwalszczyźnie i w Białymstoku 9 stopni będzie w Rzeszowie A 10 i wyzej w Warszawie,Katowicach,Wrocławiu,Łodzi,Szczecin,Gorzów Wlkp. i Zielona Góra.Na północnym-wschodzie w noyc możliwe przelotne opady deszczu 1-5mm a na południu Możliwe Poranne Mgły ograniczające widoczność 400m Reszta Miast-miejscowości Prawie bezchmurne niebo_ODCZUCIE TEMPERAURY;pólnoc Normalnie południe ciepło wschód ciepło zachód Ciepło.

Drodzy kierowcy miedzy godziną 4;00 a 9;00 13.09.15r. Prosze o ostrożnosć na Południu mgly do 400m !!!
 

ortodoks

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
A ten kto jest zainteresowany prognozą nie może sobie jej po prostu sprawdzić na tysiącu innych portali gdzie to jest ładnie omówione i przygotowane z mapkami? nie kumam do końca sensu pomysłu wstawia prognozy na forum :p Po co?
I jeszcze do tego zła interpunkcja i błędy. Noc jest z małej litery np. ale błędów jest dużo dużo więcej.
 
Do góry