Lakier hybrydowy

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Jakie lakiery hybrydowe polecacie? Które utrzymują sie najdłużej i się dobrze rozprowadzają?
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Czytałam, ze świetne są z semilac. Ja jednak nie używam, więc trudno mi odpowiedzieć.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Polecam semilac, super ceny, super kolory! Jak możesz kupić stacjonarnie to tak zrób, bo w internecie nie ma innej ceny tych lakierów, a płacisz za przesyłkę i nie wiesz jak kolor wygląda rzeczywiście ;) W ogóle hybryda to super super rozwiązanie! No chyba, że często lubisz zmieniać kolor :D Lakier trzyma się tak naprawdę tyle, ile chcesz. Ja ściągam po około tygodniu, bo już mam duży odrost. Można też domalować sobie po prostu warstwę, żeby zakryć odrost i dalej nosić :) Dla mnie to genialne rozwiązanie, bo takie zwykłe lakiery trzymały mi się zazwyczaj pół dnia, zaraz miałam odpryski. Już nie wspomnę o tym , że zazwyczaj gdzieś dotknęłam paznokciem zanim wysechł :p A hybrydę wyjmuję z lampy, przecieram i gotowe :)
No i nie łamią się paznokcie jak mam nałożony lakier, bo mimo wszystko utwardza on paznokieć. Można kupić za jakieś 30 zł też HARD, którym można bardzo łatwo przedłużać sobie paznokcie, formy do przedłużania też nie są drogie. Chętnie wdrożę w temat, pomogę, doradzę :)
 
O

oladobak

Guest
Ja uzywalam semilaca dlugi czas, ale potem chyba zmienili sklad, bo strasznie mnie zaczal uczulac :/ odstawilam calkowicie hybryde, postawilam na klasyczne lakiery. najczesciej siegam po golden rose, teraz kupilam kilka ładnych jesiennych odcieni, np szmaragdowa zielen jest piekna. Ta sama marka ma tez serie lakierow prodigy, ktore sa swietne, pieknie blyszcza i wygladaja jak hybryda, nawet kiedys kolezanka pytala gdzie robie :) Wytrzymuja okolo 5-7 dni co jest dla mnie idealne, bo przy dwu tygodniowej hybrydzie nie podobal mi sie odrost :/
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Używam lakierów mollon, nic mnie nie uczuliło, one są bez formaldehydu, bpa a podobno te składniki najmocniej uczulają, kolorki mają piękne, super się błyszczą i są mega trwałe, ściągam jak już mam dość odrostu i to też nie jes problematyczne, nie trzeba nawet piłować.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Też ich lakiery lubię :) obserwuję ich na fejsie i widziałam że ma być jakieś darmowe szkolenie online na temat błędów w manicure, przyda się bo ja to dopiero stawiam pierwsze kroki jeśli chodzi o hybrydy
 

kidnapper

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2017
Posty
22
Punkty reakcji
4
Wiek
29
oladobak napisał:
Ja uzywalam semilaca dlugi czas, ale potem chyba zmienili sklad, bo strasznie mnie zaczal uczulac :/
W przypadku semilaca to niestety nie jest wina zmiany składu. Zaczęłam go stosować już po zmianie składu. Przez pół roku nic się nie działo. Uzbierałam sporą kolekcję kolorów, zakochałam się w hybrydach... Jakież było moje rozczarowanie, gdy nagle lakier zrobił z moimi dłońmi jedną, wielką masakrę.
Ostrzegam przed semilacem i polecam lakiery z formułą 3FREE. Semilac ma w sobie składniki silnie uczulające. Niestety nie zawsze ta alergia wychodzi od razu.

​Od siebie mogę polecić hypoalergiczny Shellac CND (oryginał, nie podróba!) bądź z niższej półki cenowej lakiery PROnail.

​Moim zdaniem nie warto ryzykować swojego zdrowia. Polecam zagłębienie się w temat hybryd mocniej przed inwestycją w jakąkolwiek firmę.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Ja używam neonail, indigo i claresa:) jestem po uczuleniu na semilac, ale te 3 marki nie wywołują u mnie żadnych obiawów. Najwięcej mam z Claresy właśnie, uwielbiam. Kilka mam nawet z aliexpress i też nic mi się nie dzieje. Pazurki mam super:)
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja kupuję tylko lakiery mollon, mają piękne nasycone kolory, nie zawierają formaldehydów, więc nie niszczą paznokci. Mam od nich też kilka pyłków do zdobień i koleżanki zawsze pytają co mam na paznokciach :). Kupuję przez ich sklep internetowy, ceny są w porządku.
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Najlepszy jaki miałam to Neo nail. Super się rozprowadza

Niezła jest również Claresa

Pierre rene mam tylko 1 lakier ale mój ulubiony

Zamówiłam kilka chińskich ale są średnie

cercei napisał:
Ja kupuję tylko lakiery mollon, mają piękne nasycone kolory, nie zawierają formaldehydów, więc nie niszczą paznokci. Mam od nich też kilka pyłków do zdobień i koleżanki zawsze pytają co mam na paznokciach :). Kupuję przez ich sklep internetowy, ceny są w porządku.
Masz może pyłek chrome od mollon pro? Daje rzeczywiście efekt lustra? Bo sama szukam takiej idealnej tafli
 

bonie80

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja kupuję na aliexpress,super trwałe i super tanie. Semilaca olałam,bo mnie uczula
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
lakier hybrydowy to fajny wynalazek, długo się trzyma i ładnie się prezentuje nawet na krótkich paznokciach.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Jak dla mnie Semilac to gorsze badziewie niż chińskie podróbki. Ostatnio mi po 4 dniach zaczął złazić, wcześniej po ok 7 dniach schodził. Dla porównania Neonail w podobnej cenie trzyma się u mnie 3 tygodnie.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
ej, dziewczyny słyszałyście, ze hybryda jest rakotwórcza? te lampy. ja juz omijam hybrydę szerokim łukiem, wolę byc zdrowa niz piękna
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Monia101 napisał:
ej, dziewczyny słyszałyście, ze hybryda jest rakotwórcza? te lampy. ja juz omijam hybrydę szerokim łukiem, wolę byc zdrowa niz piękna
Wiesz, dużo straszenia, mało faktów. Prawda jest taka, że lampy do paznokci używasz ile? 2 razy w miesiącu? Przez jaki czas? Nie wiem czy nawet godzina będzie. Zresztą wszędzie mowa tylko o lampach UV. Ja mam lampę LED. Zresztą LEDy mam też normalnie w mieszkaniu, więc gdyby one też były szkodliwe dla skóry to siedziałabym po ciemku w domu. To tak samo jak wychodzenie na słońce - ono jest dla nas dużo bardziej niebezpieczne. Przed zrobieniem manicure można posmarować sobie dłonie kremem z filtrem, jak ktoś już bardzo się obawia. Przesyłam link do artykułu: http://biotechnologia.pl/kosmetologia/lampy-uv-stosowane-w-zabiegach-manicure-bezpieczne,12809
 
Do góry