Fala uchodźców zalewających Europę

M

MacaN

Guest
Witam.

Dziwię się, ze dopiero ja zakładam ten temat i że robię to dopiero w tym momencie.

Otóż sytuacja jest poważna, bardzo poważna. Uchodźcy z Bliskiego Wschodu i Afryki zalewają Europę. Są ich setki tysięcy, codziennie kilka tysięcy ludzi przybywa do wybrzeży Włoch, Grecji, Macedonii.

Węgrzy już budują płot na południowej granicy, Czesi proszą o pomoc NATO w zamknięciu granic Europejskich, a propaganda w Polskiej TV nakazuje nam... Przyjmować uchodźców, bo oni tacy biedni, ściśnięci w tłum, bo nie maja co jeść i za co żyć, bo UE to dla nich bezpieczna przystań, itd.

Wszystko pięknie, ale ja pytam : DLACZEGO mamy ich przyjąć ? Dlaczego mamy im dać pracę i dlaczego imigranci, te 2 tyś. osób, które mamy przyjąć dostana lepsze warunki socjalne, niż przeciętny Polak ?

Czy nikt nie widzi tego, że Ci ludzie po prostu wyprą kulturę Europejską ? Czy nikt nie widzi tego, że rozmnażają się jak króliki, podczas gdy my mamy niż demograficzny ? Czy patrząc na dzisiejszą Francję, UK, Holandię, Belgię, Niemcy - nie wiemy, czym się skończy kolejnych kilka, czy kilkanaście MILIONÓW imigrantów, którzy po kilku latach stwierdzą, że są u siebie, jest ich dużo, maja inna kulturę i chcą, by ta kultura była na równi z Europejską ?

Zapraszam do dyskusji.
 
K

Kuqi

Guest
Rządy nie myślą przyszłościowo. Liczy się dla nich to, co się w danej chwili dzieje.
Od dawna imigranci są problemem Europy i dopeiro teraz ten problem jest zauważany, zanim zostaną podjęte środki zapobiegawcze (które będą spóźnione) to jeszcze trochę czasu minie.
Przecież cyganie i muzułmanie od dawna stanowią problem i nikt nic z tym nie robi. A socjale im dają.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Nie powinniśmy ich przyjmować z wielu względów. Mamy to szczęście, że na przykładzie Francji, Niemiec itp możemy zobaczyć, do czego doprowadziła polityka pomocy imigrantom.

Jako Polak, nie zgadzam się, by obywatel obcego kraju, dostawał za moje pieniądze lokum, zasiłki itp. Nie w momencie, gdy ten człowiek w każdej chwili, może wyjść na ulice i zacząć zabijać i nie w momencie, gdy tysiące polskich dzieci jest głodnych, a wielodzietne rodziny żyją w maluteńkich mieszkaniach i wmawia się im, że nie ma pieniędzy, na pomoc dla nich.

Jako Polak, nie chcę w swoim otoczeniu widzieć terrorystów, którzy zaczną panoszyć się po moim kraju i wprowadzać jakieś chore zasady swojej religii. Żadnych szariatów, meczetów i innych islamskich rzeczy.

Trzeba zrozumieć, że na zachodzie, to też się tak zaczynało, a teraz normalny biały obywatel, w wielu miastach np Francji, boi się wyjść z domu. Bo albo ktoś go pobije, wysadzi mu się pod domem w powietrze, albo zwyzywa od niewiernych i urwie łeb.
 
K

kate2

Guest
To jest celowa zaplanowana inwazja by wyprzeć nie tylko europejską tożsamość ale także kulturę i religię. Jestem przeciwna temu co się dzieje i pisałam o tym nie raz.
Z drugiej strony na naszą ziemię uchodźcy tak szybko nie kwapią się z zasiedleniem bo warunki socjalne u nad cienkie. Ostatnio gdzieś czytałam ze przyjęci uchodźcy już zaczynają kręcić nosem i narzekać na male lokale socjalne,brak edukacji języka i pieniędzy.My obywatele kraju możemy sobie jedynie na nasze trudności pomarudzić pod nosem i nikt malym palcem u stopy nie ruszy by pomóc.Uchodźcy żyją trochę na innych prawach bo Fundacja zajmująca się nimi zaczyna się gęsto tłumaczyć i zapewniać że nie zostaną sami ze swoimi problemami.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
kate2 napisał:
przyjęci uchodźcy już zaczynają kręcić nosem i narzekać na male lokale socjalne,brak edukacji języka i pieniędzy

No i to jest sedno sposobu ich myślenia.

Pomyślcie, czy człowiek, który obawiał się o swoje życie, teraz w kraju gdzie nic mu wreszcie nie grozi, narzekałbym na coś takiego? Wątpię. To pokazuje ich prawdziwą twarz. Chcą nas oskubać z kasy i tak jak napisała koleżanka- wykorzenić nasze wartości, wprowadzając swoje, chore ideologie.
 
K

Kuqi

Guest
Isen1822 napisał:
Nie powinniśmy ich przyjmować z wielu względów. Mamy to szczęście, że na przykładzie Francji, Niemiec itp możemy zobaczyć, do czego doprowadziła polityka pomocy imigrantom.

Jako Polak, nie zgadzam się, by obywatel obcego kraju, dostawał za moje pieniądze lokum, zasiłki itp. Nie w momencie, gdy ten człowiek w każdej chwili, może wyjść na ulice i zacząć zabijać i nie w momencie, gdy tysiące polskich dzieci jest głodnych, a wielodzietne rodziny żyją w maluteńkich mieszkaniach i wmawia się im, że nie ma pieniędzy, na pomoc dla nich.

Jako Polak, nie chcę w swoim otoczeniu widzieć terrorystów, którzy zaczną panoszyć się po moim kraju i wprowadzać jakieś chore zasady swojej religii. Żadnych szariatów, meczetów i innych islamskich rzeczy.

Trzeba zrozumieć, że na zachodzie, to też się tak zaczynało, a teraz normalny biały obywatel, w wielu miastach np Francji, boi się wyjść z domu. Bo albo ktoś go pobije, wysadzi mu się pod domem w powietrze, albo zwyzywa od niewiernych i urwie łeb.
Dopóki my nie wyjdziemy na ulice i nic z tym nie zrobimy to nic się nie zmieni. Uchodźcy będą przyjmowani, będą dostawać socjale a my będziemy na nich pracować. Zobaczcie na Romów. Na Słowacji jest miejscowość, gdzie w romskiej wiosce bezrobocie wynosi prawie 100%, a w zakładach pracują ludzie z okolicy. Praca jest, ale po co pracować, skoro można dostać socjal?
U nas też będzie to samo w końcu. Będą nas wypierać, dopóki my (zwykli obywatele, nie rząd) nie zrobimy z tym porządku. Ale Polacy prawdopodobnie się nie zjednoczą i nie będą w stanie wyjść na ulice, żeby w jedności zaprotestować i zmusić władzę do zmian niektórych decyzji.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Kuqi napisał:
Dopóki my nie wyjdziemy na ulice i nic z tym nie zrobimy to nic się nie zmieni. Uchodźcy będą przyjmowani, będą dostawać socjale a my będziemy na nich pracować

Patrząc na to, co rząd robi z tym krajem przez ostatnie lata, raczej wątpię, by naród się zjednoczył. Imigranci raczej do tego nie doprowadzą, patrząc na to, jak jesteśmy okradani i jak nic się nie zmienia.
 
K

Kuqi

Guest
Dlatego mówię, że jest mała szansa na to. My, zwykli obywatele, musimy wszystko zorganizować. A jest to trudne, bo gdy docierają do nich informacje o zbieraniu ludzi to starają się to rozbić :)
 
E

Elen

Guest
Isen1822 napisał:
Jako Polak, nie zgadzam się, by obywatel obcego kraju, dostawał za moje pieniądze lokum, zasiłki itp. Nie w momencie, gdy ten człowiek w każdej chwili, może wyjść na ulice i zacząć zabijać i nie w momencie, gdy tysiące polskich dzieci jest głodnych, a wielodzietne rodziny żyją w maluteńkich mieszkaniach i wmawia się im, że nie ma pieniędzy, na pomoc dla nich.

Jako Polak, nie chcę w swoim otoczeniu widzieć terrorystów, którzy zaczną panoszyć się po moim kraju i wprowadzać jakieś chore zasady swojej religii. Żadnych szariatów, meczetów i innych islamskich rzeczy.
Jest to zrozumiale, z wyzej wymienionych powodow. Mysle sobie, ze nasz rzad ktory nie radzi sobie z bezrobociem w kraju, nie poradzi sobie rowniez z uchodzcami. Ale jest jeszcze druga strona medalu- ja sie nie dziwie, ze Ci ludzie uciekaja przed wojna, smiercia i bieda. Kazdy chce zyc. Tak po ludzku patrzac. Gdyby u nas wybuchla wojna, i ktos zabijalby naszych bliskich (nie daj Boze), to pewnie tez szukalibysmy jakiegos azylu.
 
K

Kuqi

Guest
Elen napisał:
Gdyby u nas wybuchla wojna, i ktos zabijalby naszych bliskich (nie daj Boze), to pewnie tez szukalibysmy jakiegos azylu.
Niektórzy szukaliby azylu, inni walczyliby za wolność. Ja bym poszedł walczyć, bo mam taki system wartości a nie inny i nie potrafiłbym uciec, gdyby ktoś próbował przejąć kontrolę nad tymi pięknymi terenami. Mam gdzieś tych zakłamanych polityków, ale dopóki żyję to ta ziemia będzie nazywać się Polską.
 
E

Elen

Guest
Tak Kuqi...ladnie powiedziane. Ale Ty jestes mezczyzna, a pamietaj, ze sa jeszcze- kobiety, dzieci, ludzie chorzy i starzy. Nie wszyscy sa w stanie walczyc. Za to wszyscy... moga zginac.
 
K

kate2

Guest
Elen napisał:
ja sie nie dziwie, ze Ci ludzie uciekaja przed wojna, smiercia i bieda.
Są tacy co uciekają przed tym o czym piszesz i tacy którzy chcą się do Europy pzremycić we własnych celach. Ja nie otworzyłabym drzwi swojego domu dla obcych i nieznanych mi ludzi narażając tym życie własne i swojej rodziny. Wszystko czynić należy z głową i dla dobra ogólnego nie czyimś kosztem.
Oficjalne otwarcie drzwi UE na uchodźców wzmoże i nasili inwazję. I myslę, że nic już tego nie powstrzyma.

Jak powiedział polski dzihadysta wszyscy rodzimy się islamistami. Trzeba nam tylko o tym przypomnieć. Nawet siłą. A zapach krwi męczennika wzmaga tęsknotę za rajem.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Z tych dajmy na to stu, którzy trafią do Europy, 50 może być normalnych, którzy uciekają przed wojną i przemocą, a 50 może być tych, którzy marzą o tym, aby zabić tylu niewiernych ilu będą w stanie i trafić za to do swojego raju. Jak ich odróżnić?

Nie da się.
 
E

Elen

Guest
Nie wiem Isen. Zlotego srodka brak, chyba. A moze... powinno sie ich ulokowac na jakiejs malo uczeszczanej wyspie (ziemi). Pomoc im tam osiedlic sie, a potem... niech juz sobie sami tworza tam nowe zycie.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ci, którzy chcą zwyczajnie, w spokoju żyć, tak jak my, na pewno by się ucieszyli z takiego rozwiązania. Jednak z resztą, mogło by być tak, jak jest w więzieniach. niektórzy chcą odsiedzieć spokojnie swój wyrok, a inni chcą rządzić i klepać innych, posługując się właśnie tymi spokojnymi. Tamci, mogliby poprzez zastraszenie zdobyć środki od tych spokojnych i akcja zaczyna się od nowa. W dodatku Ci źli, chcą kolonizować i terroryzować, więc nie dla nich siedzenie w jednym miejscu.

Niestety Elen, ale istotnie, złotego środka brak :/
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
MacaN napisał:
Witam. Dziwię się, ze dopiero ja zakładam ten temat i że robię to dopiero w tym momencie. Otóż sytuacja jest poważna, bardzo poważna. Uchodźcy z Bliskiego Wschodu i Afryki zalewają Europę. Są ich setki tysięcy, codziennie kilka tysięcy ludzi przybywa do wybrzeży Włoch, Grecji, Macedonii. Węgrzy już budują płot na południowej granicy, Czesi proszą o pomoc NATO w zamknięciu granic Europejskich, a propaganda w Polskiej TV nakazuje nam... Przyjmować uchodźców, bo oni tacy biedni, ściśnięci w tłum, bo nie maja co jeść i za co żyć, bo UE to dla nich bezpieczna przystań, itd. Wszystko pięknie, ale ja pytam : DLACZEGO mamy ich przyjąć ? Dlaczego mamy im dać pracę i dlaczego imigranci, te 2 tyś. osób, które mamy przyjąć dostana lepsze warunki socjalne, niż przeciętny Polak ? Czy nikt nie widzi tego, że Ci ludzie po prostu wyprą kulturę Europejską ? Czy nikt nie widzi tego, że rozmnażają się jak króliki, podczas gdy my mamy niż demograficzny ? Czy patrząc na dzisiejszą Francję, UK, Holandię, Belgię, Niemcy - nie wiemy, czym się skończy kolejnych kilka, czy kilkanaście MILIONÓW imigrantów, którzy po kilku latach stwierdzą, że są u siebie, jest ich dużo, maja inna kulturę i chcą, by ta kultura była na równi z Europejską ? Zapraszam do dyskusji.
Moje zdanie w tym temacie:

1. Europa rzeczywiście zalewana jest przez imigrantów i jest to poważny problem, bo mimo, że wielu z nich cierpi z powodu wojen jak i dyktatur to wszystkich przyjąć nie możemy.
2. uważam, że Europa powinna przyjąć co najwyżej imigrantów z obszarów objętych konfliktami zbrojnymi bo to sa ludzie poszkodowani, ale pozostałych nie. Skoro wielu imigrantów ucieka przed złymi rządami w swoich krajach lub złej sytuacji to dlaczego nie uciekają do innych krajów gdzie jest spokojniej, np. Etiopii? Bardzo stabilny kraj. Nanibii? Była kolonia niemiecka, świetnie funkcjonuje. Uciekają do Europ bo po prostu chcą tu mieszkać i zarabiać wiecej.
3. najdziwniejszy jest fakt, że w latach 50 tych i 60 tych na drodze olbrzymiej euforii wyzwoliły się wszystkie kolonie i uzyskały niepodległość. Z wielka radością Afrykanie powyrzucali białych, eurpejskich kolonizatorów po to by teraz na pontonie do nich płynąć i stać pod płotem prosząc o wpuszczenie.
4. Nie rozumiem też dlaczego imigranci z krajów muzułmańskich nie uciekają do innych krajów muzułmańskich? Przecież jest wiele krajów w tą religą, gdzie dużo sie zarabia np. Arabia Saudyjska, UEA, Katar, Kuwejt.

ale:

1. Nie jestem całkowitym przeciwnikiem imigracji bo Europa sie starzeje i jej potrzebujemy!
2. Ważna jest tylko jakość imigracji. Przyjmujmy z zagranicy lekarzy, inżynierów, specjalistów, lub nawet ludzi prostych, ale ze społeczeństw, które potrafia asymilować się ze społeczeństwami zachodnimi. Do takich np. należą Hindusi, Kurdowie.
3. Polacy w tej kwestii moim zdaniem sa dosyc obłudni bo:
a. sami jeżdżą na emigrację zarobkową a wpuszczać innych nie chcą - egoizm do kwadratu
b. Sa niby wielkimi chrześcijanami, a Chrześcijan z Syrii wpuścić nie chcą (rząd chce, ale naród nie) to niby jak my pomagamy bliźniemu!!!??? Pytam jako ateista
c. Polska jest najczystszym etnicznie krajem w Europie, jest u nas najmniej imigrantów i nie oszukujmy sie, problemów z nimi nie mamy (tak jak w UK, czy Francji) a juz jestesmy przeciw

Co bym zrobił z emigracją w Polsce?

1. Jestem za wpuszczeniem tej małej grupki imigrantów chrześcijańskich z Syrii. W końcu mają wojnę której im nie zazdroszczę

Co bym zrobił z emigracją jako Europa? 2 sposoby:

1. Przywrócić kolonializm! To jest niestety utopia bo nikt tego juz nie zrobi, ale pamiętajmy, że w XIX Afryka generowała 60% dochodu PKB jaki generowała Europa. Nawet Murzynom, żyło sie wtedy lepiej niż po kolonialiźmie. Co z tego, że nie osiągali wyzszych stanowisk, mieli co jeść, mieli ubrania i żyli w bezpiecznych cywilizowanych krajach. (Kilka koloni przeginało wiec nie wszędzie tak było, Belgowie byli okrutni). W przypadku przywrócenia kolonializmu, imigranci pozostali by w Afryce, Azji itp
2. Zastosować metode Australijską - podpisac umowy w kilkoma biednymi ale stabilnymi krajami i złapanych imigrantów odsyłać do tego kraju z kasę. Australia i Izrael tak juz robią i skutkuje

Przepraszam, że tak w punktach, ale jest przejrzyściej
 
K

Kuqi

Guest
AaronH napisał:
1. Nie jestem całkowitym przeciwnikiem imigracji bo Europa sie starzeje i jej potrzebujemy!
Całkowicie bez sensu. Idąc tym tokiem rozumowania - za kilkaset lat w Europie nie będzie białych ludzi, bo u nas jest niż demograficzny a nas zalewają imigranci.



AaronH napisał:
a. sami jeżdżą na emigrację zarobkową a wpuszczać innych nie chcą - egoizm do kwadratu
Ale nie mówimy, że wymordujemy wszystkich w ich kraju i zaprowadzimy własny ustrój :) Poza tym emigracja do pracy a emigracja po socjal to dwie różne sprawy.



AaronH napisał:
b. Sa niby wielkimi chrześcijanami, a Chrześcijan z Syrii wpuścić nie chcą (rząd chce, ale naród nie) to niby jak my pomagamy bliźniemu!!!??? Pytam jako ateista
Można pomóc, na czas wojny. Kiedy w końcu sytuacja sięuspokoi to niech wracają do siebie, chyba, że będą uczciwie pracować i na siebie zarabiać, nie tylko socjal.



AaronH napisał:
c. Polska jest najczystszym etnicznie krajem w Europie, jest u nas najmniej imigrantów i nie oszukujmy sie, problemów z nimi nie mamy (tak jak w UK, czy Francji) a juz jestesmy przeciw
Włąśnie o to chodzi. Lepiej zapobiegać niż obudzić się z ręką w szambie (bo nocnik to za słabe określenie).



AaronH napisał:
4. Nie rozumiem też dlaczego imigranci z krajów muzułmańskich nie uciekają do innych krajów muzułmańskich? Przecież jest wiele krajów w tą religą, gdzie dużo sie zarabia np. Arabia Saudyjska, UEA, Katar, Kuwejt.
Bo tam już jest szariat, a podobno ich zadaniem jest wprowadzenie go na całym świecie :)
 
K

kate2

Guest
Pomagać mamy bliźnim nie barbarzyńcom którzy za wszelką cenę chcą realizować swój plan. Patrzcie się na upadek Cesarstwa Rzymskiego. Symptopmy równi pochyłej mamy również teraz. Historia zatoczy kolo.Jesteśmy i będziemy tego świadkami.Zaczyna się agonia Europy. Wbrew pozorom Polska może z tego wyjść suchą stopą gdy ten mocarz na glinianych nogach jakim jest Europa rozpadnie się w kawałki.I jeszcze niejeden ateista doświadczy radości z chrześcijańskich wartości ocalonych i praktykowanych w ,,zaściankowej"Polsce.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
AaronH napisał:
1. Nie jestem całkowitym przeciwnikiem imigracji bo Europa sie starzeje i jej potrzebujemy!
A guzik prawda. Europa potrzebuje polityki, która sprawi, że będzie się rodzić więcej dzieci, a nie imigrantów. To jak uderzenie młotkiem w palec, by przestać zwracać uwagę na ból nogi. Zdaj sobie sprawę z tego, że jeśli imigranci z krajów arabskich mają zastąpić Europejczyków, to i tak doprowadzi to tylko do jednego- do końca cywilizacji europejskiej.



AaronH napisał:
2. Ważna jest tylko jakość imigracji. Przyjmujmy z zagranicy lekarzy, inżynierów, specjalistów, lub nawet ludzi prostych, ale ze społeczeństw, które potrafia asymilować się ze społeczeństwami zachodnimi.
Z tego co widzę, to oni zwyczajnie do nas przyjeżdżać nie chcą. Dlaczego? Bo lepiej im będzie w innych krajach. Np pod względem zarobków.



AaronH napisał:
3. Polacy w tej kwestii moim zdaniem sa dosyc obłudni bo: a. sami jeżdżą na emigrację zarobkową a wpuszczać innych nie chcą - egoizm do kwadratu
Tylko, że taki Polak w UK, jedzie, by pracować, odprowadza podatki, kupuje tam produkty, napędza ich gospodarkę. A taki arab, przyjedzie albo po to, by siedzieć na socjalu, albo po to, by kogoś rozwalić. Polak jadący do Anglii, nie chce wprowadzać swojego prawa, nie grozi że kogoś zabije i nie nazywa wszystkich dookoła niewiernymi.



AaronH napisał:
b. Sa niby wielkimi chrześcijanami, a Chrześcijan z Syrii wpuścić nie chcą (rząd chce, ale naród nie) to niby jak my pomagamy bliźniemu!!!??? Pytam jako ateista
Ustalmy hierarchie, kto Twoim zdaniem bardziej zasługuje na życie w Polsce- Chrześcijanie z Syrii, czy polscy chrześcijanie, którzy lat temu wiele, zostali wywiezieni wgłąb Rosji, obecnie są to tereny Kazachstanu itp i bardzo by chcieli wrócić, ale nie mają jak?



AaronH napisał:
c. Polska jest najczystszym etnicznie krajem w Europie, jest u nas najmniej imigrantów i nie oszukujmy sie, problemów z nimi nie mamy (tak jak w UK, czy Francji) a juz jestesmy przeciw
No i bardzo dobrze, że jesteśmy najczystszym narodem pod tym względem! I oby się to utrzymało! Przynajmniej wychodząc na ulicę wiem, że jakaś mniejszość o chorych poglądach nie wysadzi mi się w powietrze na chodniku pod domem.
 
K

kate2

Guest
Tutaj jest prognoza losów Europy i islamu opublikowana w 2001r. w magazynie „Templum Novum” http://ndie.pl/jan-frejlak-upadek-europy/

Oto fragment: ,,
Zanim jednak dojdzie do krachu na giełdach, nastąpi jeszcze jedno znaczące zjawisko. Około roku 2010 w niemal wszystkich krajach islamskich wejdzie w dorosłe życie najliczniejsza w historii tych państw grupa młodych ludzi. Wielu z nich z pewnością zdecyduje się na emigrację do Europy. Oznaczać to będzie, że w latach 2010-2015 napór demograficzny na nasz kontynent osiągnie nie notowane nigdy wcześniej rozmiary. Dodajmy, że przyrost naturalny wśród muzułmańskich imigrantów sięga 4% rocznie, a to oznacza, że i bez zasilania nowymi przybyszami ich liczba podwaja się co 18 lat.
Jak dowiadujemy się z prognoz demograficznych opublikowanych w 1995 roku w magazynie “Newsweek” ludność muzułmańska w samej Francji ma osiągnąć w 2010 roku poziom od 6 do 8 milionów, a więc wzrosnąć w stosunku do roku 1994 ponad trzykrotnie. Jeśli przyjmiemy, że w latach 2010-2015 wzrośnie ona o kolejne 3-4 milionSkutki wybuchu kryzysu ekonomicznego w takich okolicznościach nietrudno przewidzieć. Dojście do władzy ugrupowań domagających się wysiedlenia przybyszów wydaje się wówczas niemal pewne. Będzie już jednak za późno. Nerwowe próby ratowania sytuacji najprawdopodobniej doleją tylko oliwy do ognia i zachód naszego kontynentu ogarnie etniczna wojna domowa.
Istnieje kilka powodów, dla których bardziej prawdopodobna w tym konflikcie wydaje się porażka Europy niż islamu.
Po pierwsze zauważmy, że w wojnie tej polami bitew będą ulice wielkich europejskich miast. Zmniejsza to znacznie przewagę jaką nad Światem Islamu miała dzięki technologii Europa. Do walki w mieście nie można będzie przecież użyć ani nowoczesnych samolotów bojowych, ani wyrzutni rakiet czy innego tego typu sprzętu. Również helikoptery nie na wiele się tu zdadzą. Użycie broni jądrowej w ogóle nie wchodzi w rachubę – niewyobrażalnym jest by Francuzi, na przykład po przegraniu bitwy o Paryż zniszczyli go bombą nuklearną. Potrzebne do walki w miastach uzbrojenie (karabiny i broń przeciwpancerna) łatwo będzie islamistom przemycić – nie sądzę więc by mogło im go zabraknąć. ''

Bardzo ciekawy teskt. Polecam przeczytać całość.

Na ulicach Paryża https://www.youtube.com/watch?v=sg72rIfLiuw


Drugi film też polecam obejrzeć ( najlepiej od minuty 13.17 ) choć długi. Tego się nie zobaczy w telewizji. Do pewnego czasu aż ten cały syf się wyleje i nie sposób będzie go ukryć i mydlić ludziom oczy https://www.youtube.com/watch?v=48zcPakMWBg

Nie wolno zapominać że napływający do państw UE i rozmnażający się uchodźcy to przyszli kandydaci do władzy i przyszli wyborcy !

Edit: ,,Około 2-3 tys. imigrantów wyszło wczorajszym popołudniem na ulice w rejonie dworca Keleti (Budapeszt Wschodni), którego przejścia podziemne od dawna okupują. Oburzali się na to, że węgierska policja nie wpuszcza większości z nich do głównych pomieszczeń dworca i na perony - mogą tam wejść tylko ci, ktorzy posiadają dokumenty tożsamości. Różno-etniczna grupa manifestantów dawała wyraz swojemu niechętnemu stosunkowi do Węgier wykrzykując nazwę kraju i prezentując przy tym gest opuszczonego kciuka. Całkiem inaczej było natomiast gdy imigranci skandowali angielską nazwę Niemiec - wtedy unosili kciuk do góry. Postulat jak najszybszego wyjazdu do RFN był głoszony w czasie manifestacji. Tymczasem władze Węgier, najwyraźniej nie chcąc psuć swoich relacji z Angelą Merkel, zezwalają na dalszą podróż po Unii Europejskiej tylko tym imigrantom którzy przebywają na jej terytorium legalnie - to jest paszport i ważną wizę. Manifestacja trwała do godzin wieczornych.,,''

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/imigranci-manifestuja-na-ulicach-budapesztu-chca-do-niemiec-video
 
Do góry