M

MacaN

Guest
Doszedł juz kilka dni temu, a dziś przy kawie i orzeszkach w dziwnej skorupce znalazłem chwilkę na zrobienie zdjęcia :)

Ponadto chciałbym zaznaczyć, że kubek pięknie zapakowany, a nadruk jest lepszej jakości, niż na poprzednim. Ten się nie zmyje.

No to kto chętny na kawę z moderatorem Macanem ? ;) Zapraszam całkiem poważnie :D
 

Attachments

  • WP_20150824_15_39_23_Pro.jpg
    WP_20150824_15_39_23_Pro.jpg
    138,8 KB · Wyświetleń: 3

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przebywam obecnie w okolicach Stargardu Szczecińskiego - jeżeli to twoje okolice to z chęcią wpadnę na kawę :) No i gratuluję kubka :)
 
M

MacaN

Guest
Gressil, Góry Sowie, a miasto większe to Wałbrzych :(

Mimo wszystko zapraszam :) Siedzę sam w domu z turystami, dziewczyny nie mam to chociaż z jakimś forumowiczem bym pogadał przy kawie ;).

A mam dobrą, mieloną przeze mnie i parzoną w wloskim kawomacie na gaz. Więc karta przetargowa silna.
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Siedzę sam w domu z turystami, dziewczyny nie mam to chociaż z jakimś forumowiczem bym pogadał przy kawie ;).
O czym? :)

Przez ostatnie dni doświadczyłam dość mocno jak ciężko być obok człowieka który nie nadaje na tych samych falach.

W którymś momencie wszystkie tematy ,,obgadane'' i pozostaje cisza, którą nie każdy toleruje i nie każdy dobrze się w niej czuje.
 
M

MacaN

Guest
kate2 napisał:
Potrafię gadać o niczym Kate, to rzadka umiejętność, ale ja ja posiadam :) Prowadzę ośrodek w którym goszczę wielu ludzi, każdego trzeba zagadać i każdemu poświęcić chwilkę...
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Prowadzę ośrodek w którym goszczę wielu ludzi, każdego trzeba zagadać i każdemu poświęcić chwilkę..
Poświęcenie chwilki i grzecznościowe rozmowy mają jednak swój koniec. Ja mówię o spędzeniu z kimś czasu kilkugodzinnym lub kilkudniowym :)

Myślę że łatwiej z tymi, którzy są otwarci i szczerzy.
 
M

MacaN

Guest
Wiesz.. Zdarza mi się przesadzić i dyskutować godzinami. W każdym razie - spokojnie, miałbym o czym rozmawiać z forumowiczem / forumowiczką, który by do mnie wpadł na kawę
 
K

kate2

Guest
No to jeśli umiałbyś i chciał rozmawiać na każdy temat to chętnie bym się do tej kawy dosiadła :)
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Pilot do LG widzę był w zestawie ? :)

MacaN jak będę w pobliżu NA PEWNO Cie odwiedzę. Lubię te okolice.
 
M

MacaN

Guest
Ano był :) Jak jestem sam, to chociaż telewizor do mnie przemawia :) Weź ze sobą georadar, bo już są tacy co latają nad tunelem :crazy:
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
heh ... zawsze marzyło mi się jakieś agro jako sposób na przeżycie i doczekanie swoich dni. Może podlecę i złapię bakcyla - dzieciaki tylko muszę jeszcze nieco odchować aby coś realizować w tym kierunku.
 
Do góry