Jakie lody lubicie?

C

corbi

Guest
Cześć ! Czym zajadacie się w takie gorące dni jak teraz? Sam praktycznie codziennie wcinam lody. Bardzo lubię waniliowe chociaż czekoladowe również są niezłe. Grycan , zielona budka...

Bardzo posmakowało mi również nowe ptasie mleczko Wedla o smaku Frappe. Można je zamrozić. Jest wtedy po prostu rewelacyjne i otrzymujemy bardzo smaczny deserek idealny na takie dni jak teraz. Na opakowaniu było napisane,że można tak zrobić . Dla mnie hit.

Czym Wy się obecnie zajadacie?
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Ja ogólnie nie przepadam za lodami, których smaki są inne niż owoce. Wszelkie waniliowe, śmietankowe, czekoladowe, tiramisu, adwokatowe wymysły za mną nie przemawiają :szuka:

Uwielbiam przede wszystkim sorbety, ale zwykłe owocowe lody też spoko - szczególnie cytrynowe, brzoskwiniowe, kiwi czy marakuja :p
 
E

Elen

Guest
Grycan. Ale najlepsze sa lody waniliowe i owocowe robione ze swiezych owocow w lodziarniach.
 
K

kate2

Guest
Nie mam swojej ulubionej marki. Nie lubię napewno czekoladowych. A ostatnio spróbowałam w lodziarni nowego smaku: marchewkowego. Oryginalny i dobry choć więcej niż jedną gałkę bym nie zjadła. Sorbety też lubię.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Owocowe najbardziej, żadnych bakalii czy innych takich. Truskawkowe, kiwi, jagodowe. Pistacjowe też jeszcze lubię. Za to nie jem czekoladowych bo mimo, że czekoladę uwielbiam to lody o tym smaku nie mają z nią nic wspólnego.
Z takich kupionych w sklepie(a nie w budce) to chyba najlepsze jakie jadłam to Manhattan(jagodowe ^_^ ) . A Grycana są dla mnie za słodkie :tongue2: i sorbety też.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Czekoladowe lody i czekolada to dwie różne sprawy, tu się zgodzę :szuka:
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Sorbetowe są najlepsze, rolady lodowe też ;) Poza tym zwykłe truskawkowe, wiśniowe, cytrynowe, jagodowe.
W Biedronce są takie lody Belcanto, waniliowe z sosem wiśniowym i całymi wiśniami. Też pyszne :)
Natomiast nie lubię bakaliowych, czekoladowe są mi obojętne, chociaż bardzo rzadko mam na nie ochotę.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Uwielbiam lody czekoladowe oraz sorbety wszelakie.
Nie przepadam jedynie za truskawkowymi.
 

lolka55

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
ja uwielbiam z gałkowych mięta z czekoladą i pistacjowe. nutella też super a z papierka grandy albo magnum
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Najbardziej lubię sorbety każdego smaku:)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Uwielbiam lody z maszyny! Czekoladowe i waniliowe. Mniam. Ale tymi kupnymi z marketu tez nie pogardzę. Pyszne są lody Gelatelli, te na patyku.
 

Attachments

  • ffa90659565e2a9eaf64ea1b84342d14_gif.gif
    ffa90659565e2a9eaf64ea1b84342d14_gif.gif
    2 MB · Wyświetleń: 0
Do góry