morele.net, e-raty, santander, kupowanie na raty - opinie

Dołączył
10 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Spotkałem się kiedyś z podobnym tematem w tej kategorii, dlatego tu też i ja piszę. Chcę kupić przez internet na raty kartę graficzną za niecałe 1500 zł. "Pożyczki" miałby mi udzielać santander, a naczytałem się o nim złych opinii. Możecie mi pomóc? Kupować czy nie? Czego mogę się spodziewać? Próbowaliście kupować na raty od nich?
 

Aldez

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Osobiście korzystałem 3 razy i wszystko było ok. Złe opinie piszą głównie osoby które nie płacą terminowo.
 
K

Kuqi

Guest
W santanderze jest drogo, ale sam aktualnie spłacam jedną rzecz. Poza tym w rodzinie kilka osób kupowało na raty przez santander i ogólnie nikt nie narzeka.

Ale jeśli masz możliwość to aktualnie na allegro masz raty 0%, więc tam kup, nie poniesiesz dodatkowych opłat. Wiem, bo przed Świętami Bożonarodzeniowymi robiłem takie zakupy, raty na 10 miesięcy i faktycznie bez dodatkowych opłat. Płacę cenę z aukcji. Takie drobne info, gdyby ktoś nie chciał w to wierzyć.

Edit: Tam jest drogo, ale gdzie w zakupie ratalnym jest tanio (poza tymi okazjami 0%, pojawiającymi się co jakiś czas na różnych serwisach)? Przecież muszą też na tym zarabiać.
 
Do góry