Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jak radzić sobie z upałami?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 10:31

Ja też mam w domu dwa koty i też im zazdroszczę, że mogą się tak położyć. Ja w takie upały nie wiem jak się zachować, żeby jakość sobie ulżyć. Dlatego zdecydowałam się na montaż klimatyzacji bo znowu straszą ponad 30 stopniowymi upałami i ja wtedy zwariuję. Znajoma poleciła mi firmę http://www.alkonsyst...rta/wentylacja/ i właśnie do niej zamierzam się zwrócić bo jest pewna sprawdzona, a ich oferta mnie przekonuje.

• 0

#22 ElzbietaKorcz

ElzbietaKorcz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:48

Picie dużej ilości wody jest bardzo ważne. Warto jednak wiedzieć, że woda pochodząca z arbuzów i ogórków nie jest tak szybko wydalana z organizmu jak zwykła woda do picia. Aby organizm się nadmiernie nie męczył należy zrezygnować z nadmiernych posiłków i stosować lekką dietę. Dobrą metodą na szybkie ochłodzenie organizmu jest zanurzenie stóp w zimnej wodzie albo polewanie nadgarstków przez kilka minut chłodną wodą.

• 0

#23 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 14 maj 2018 - 14:31

Picie duzei ilości wody lekko osolonej albo naparów z ziół, zgadzam się, wspomniane  arbuzy i ogórki jak najbardziej są godne polecenia. Do tego jednak w  domu czy w pracy mpoim zdaniem po prostu musi byc klimatyzacja, ja bez niej świra dostaję, Więc nawet w domu mamy, bo nie cierpię 30stopniowych upałów. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#24 hm2

hm2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 07:57

Nie znosze upalow. Chodzę wtedy zła i nerwowa :P Szczegolnie,ze aktualnie wynajmuje mieszkanie na 4 piętrze. O ile jeszcze z rana temperatura jest do wytrzymania to po południu jest dramat oraz robi się bardzo gorąco. Juz nie moge się doczekać aż się wyprowadzę do domu, jaki obecnie buduję.

Co pomaga

regularne wietrzenie

duże ilości wody

No i chłodząco działają również warzywa i owoce

https://www.eujuicer...biektywny-wybor

W takie gorące dni uwielbiam ananasa oraz ogorka. Lubię robić sobie z nich również soki. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0