Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jak radzić sobie z upałami?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 10:31

Ja też mam w domu dwa koty i też im zazdroszczę, że mogą się tak położyć. Ja w takie upały nie wiem jak się zachować, żeby jakość sobie ulżyć. Dlatego zdecydowałam się na montaż klimatyzacji bo znowu straszą ponad 30 stopniowymi upałami i ja wtedy zwariuję. Znajoma poleciła mi firmę http://www.alkonsyst...rta/wentylacja/ i właśnie do niej zamierzam się zwrócić bo jest pewna sprawdzona, a ich oferta mnie przekonuje.

• 0

#22 ElzbietaKorcz

ElzbietaKorcz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:48

Picie dużej ilości wody jest bardzo ważne. Warto jednak wiedzieć, że woda pochodząca z arbuzów i ogórków nie jest tak szybko wydalana z organizmu jak zwykła woda do picia. Aby organizm się nadmiernie nie męczył należy zrezygnować z nadmiernych posiłków i stosować lekką dietę. Dobrą metodą na szybkie ochłodzenie organizmu jest zanurzenie stóp w zimnej wodzie albo polewanie nadgarstków przez kilka minut chłodną wodą.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#23 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 14 maj 2018 - 14:31

Picie duzei ilości wody lekko osolonej albo naparów z ziół, zgadzam się, wspomniane  arbuzy i ogórki jak najbardziej są godne polecenia. Do tego jednak w  domu czy w pracy mpoim zdaniem po prostu musi byc klimatyzacja, ja bez niej świra dostaję, Więc nawet w domu mamy, bo nie cierpię 30stopniowych upałów. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0