Gryzaki

I

ItaliaAmore

Guest
Ile macie gryzaków dla dzieci i jak czesto je wyparzac? Które są lepsze? z jakim wypelnieniem?
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
My zaopatrzylismy sie w kilka- tak na zapas, marki akuku. Byly bardzo tanie no i okazaly sie przydatne podczas zabkowania, wystarczylo je chlodzic w lodowce przed podaniem. Jeden mielismy wodny, a drugi silikonowy
 
J

jessi_ca

Guest
Wiesz co, z tym wyparzaniem to roznie bywa- wiem ze sa takie mamy, ktore potrafia wyparzac codziennie, ale ja uwazam ze to przesada, wyparzam jakos raz na tydzien, dwa, to nie jest jakis staly dzien :) Nie jestem fanka zbyt 'sterylnego' wychowywania
 
I

ItaliaAmore

Guest
no wlasnie ja tez, tym bardziej, ze nie mam juz w domu noworodka:) kornelko, czy oba te gryzaki akuku mozna chlodzic w lodowce i wodny i silikonowy?który jest lepszy?
 
J

Jula92

Guest
ItaliaAmore napisał:
no wlasnie ja tez, tym bardziej, ze nie mam juz w domu noworodka:) kornelko, czy oba te gryzaki akuku mozna chlodzic w lodowce i wodny i silikonowy?który jest lepszy?
Ja dostałam gryzak chłodzący w prezencie od siostry, pomógł nam przy ząbkowaniu... podawałam też camilię na ząbki, dzięki temu córecza lepiej przechodziła okres ząbkowania
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
Chłodzony grzak to dobry dodatek, jednak bardzo często podstawa jest dobry preparat na ząbkowanie. Jak dla mnie Camilia jest najlepsza stosowana doustnie o naturalnym składzie i do tego bez zawartości lidokainy :)
 

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja gryzaki wyparzałam codziennie,

i moje dziecko nigdy nie miało nawet jednej pleśniawki.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
sylkamil napisał:
Chłodzony grzak to dobry dodatek, jednak bardzo często podstawa jest dobry preparat na ząbkowanie. Jak dla mnie Camilia jest najlepsza stosowana doustnie o naturalnym składzie i do tego bez zawartości lidokainy :)
Jak dla mnie to najlepszym preparatem na ząbkowanie, a zarazem na afty i pleśniawki jest Dentosept A Mini. Działa kojąco i przy okazji przeciwgrzybiczo i bakteriobójczo. Co do gryzaków, to moje dzieci najbardziej lubiły szczoteczki z miękkimi wypustkami i grzechotki pluszaki, co to jedną część miały szeleszczącą, drugą z wypustkami, trzecią z frędzelkiem itp. Ale te to musiałam prać bardzo często.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
mam mase gryzakow, moje dziecko ani jednego nie uzywa, woli wszystko inne :p
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Gryzaki dobra rzecz ale schłodzone, chociaż u mojej małej tylko na chwile. Do buzi szło wszystko jak leci, chociaż czasami pomagała zwykła tetrowa pieluszka z która córka spała, leżała. To była taka jej przytulanka :) Oprócz tego po obejrzeniu reklamy w TV z taką malinową chmurką kupiłam małej Dentosept A Mini o którym widziałam że napisała @fiska. Powiem że pierwsza noc już była o wiele bardziej spokojniejsza, pyzatym ta aplikacja była bardzo wygodna bo mogłam małej zaaplikować ten spray nawet w nocy jak przysnęła nie budząc jej:)
 
Do góry