Jak działa DUAL SIM

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam pytanie do posiadaczy telefonów z DUAL SIM. Jak to działa dokładnie ? Bo mam dwie karty sim jedna do dzwonienia a druga do internetu Aero2 i zastanawia mnie czy obie karty będą aktywne? że np będę korzystał z internetu z karty Aero2 a ktoś będzie do mnie dzwonił na te drugą kartę to czy się dodzwoni ?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Obie karty działają równocześnie umożliwiając odbiór rozmów przychodzących z obojętnie którego numeru (w twoim przypadku będą rozmowy/smsy i pakiet danych na AREO2). Inaczej wygląda sytuacja dzwonienia, wtedy tak jakby wybierasz operatora za pośrednictwem którego chcesz nawiązać rozmowę.
 
M

MacaN

Guest
No warto, ja tego zagranica używałem, całkiem wygodna rzecz, 2 numery, zagraniczny i polski w jednym telefonie bez przekładania kart.
 

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
Warto, jeżeli masz dwa numery, aktywnie z nich korzystasz i jest Ci obojętne który "telefon" aktualnie odbierasz :)
 

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Aha to fajnie. Teraz jaki telefon z dual sim kupić zeby mial minimum 1,5gb ramu, androida i żeby używany kosztował do 550 zł

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

jopek91

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja nie wyobrażam sobie telefonu bez dual sim.
Osobiscie mam 4 numery , kazdy aktywny. W dwóch telefonach. Dwa prywatne + dwa służbowe. Tak bym musial nosić 4 telefony, a noszę 2 z czterema numerami.
 
Do góry