30 dni do końca wakacji da się jeszcze czas wykorzystać?

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
skoro juz zostało miesiąc do sezonu 2015/2016 polecacie jeszcze gdzieś wyjechać poza lub w polsce

Bo Smutno mi a chciałbym jeszcze wykorzystać ten czas mocy Wakacji
 

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
O nawet dość dobry pomysł
Pomyśle może się skusze :D
 

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
Ja sam niewiemc gdzie mogę pojechać na wakacje ale moze moze Francja i wieża eiffla będzie co zwiedzać :D wyjade może 7 sierpnia do 11 wróce
 

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Polecam bla bla car. Nie wiesz gdzie chcesz jechać? Nie masz pomysłu? Oni wiedzą gdzie jadą ~! A tak poza tym jeśli jesteś sam, masz odpowiedni wiek, chcesz coś zwiedzić i nie masz hajsu to polecam autostopem sie przejechać. Potrzebny śpiwór i plecak. Wrażenia gwarantowane ^^
 
W

wiki9969

Guest
Sadi napisał:
Polecam bla bla car. Nie wiesz gdzie chcesz jechać? Nie masz pomysłu? Oni wiedzą gdzie jadą ~! A tak poza tym jeśli jesteś sam, masz odpowiedni wiek, chcesz coś zwiedzić i nie masz hajsu to polecam autostopem sie przejechać. Potrzebny śpiwór i plecak. Wrażenia gwarantowane ^^
Znajdź teraz kogoś kto się zatrzyma i wpuści obcego człowieka do samochodu. ;) Ludzie przestali ufać obcym.
 

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
wiki9969 napisał:
Polecam bla bla car. Nie wiesz gdzie chcesz jechać? Nie masz pomysłu? Oni wiedzą gdzie jadą ~! A tak poza tym jeśli jesteś sam, masz odpowiedni wiek, chcesz coś zwiedzić i nie masz hajsu to polecam autostopem sie przejechać. Potrzebny śpiwór i plecak. Wrażenia gwarantowane ^^
Znajdź teraz kogoś kto się zatrzyma i wpuści obcego człowieka do samochodu. ;) Ludzie przestali ufać obcym.
Ufać? :D Myślę że nikt by się nie wystraszył młokosika z dużym plecakiem na plecach ^^ Zresztą, no troszkę trzeba postać by ktoś raczył się zatrzymać, ale czy nie na tym polega dreszczyk zabawy ?;)
 
W

wiki9969

Guest
To może wybierzemy się razem na taką wyprawę? Zobaczymy która będzie miała rację? Bo ja jestem pewna, że jeżeli ktoś nie będzie miał w tym interesu to się nie zatrzyma. ;)
 

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
We dwie spoko, solo nie ma mowy. Jakbym nie czuła się potencjalną szynką dla chłopów jadących autostradką to bym solo poszła. Jednak, chcąc nie chcąc mężczyźni mają więcej przywilejów do zabawy. Choćby w jeździe autostopem - gdzie nikt nie będzie takiego chciał zgwałcić więc mogą chcieć tak o zabrać przy okazji... no bo jaki mają interes...
Wiesz, jak jedziesz sobie sama autostradką nie masz się do kogo odezwać a widzisz że ktoś idzie smętnie to chyba zechcesz się ulitować, no i jeszcze dostaniesz może ciekawą rozmowę. Więc fakt to jest jakiś interes, ale ... ale ale~! :D
Za mało wiary w ludzi, nawet jak to buce Wikuś <3
 
W

wiki9969

Guest
Może i masz rację. ;) Ja jednak wolę ostrożnie podchodzić do tego typu wycieczek. ;)

Mnie osobiście interesuje camper. Gdybym miała prawo jazdy to bym go wynajęła, a następnie wyruszyła w podróż po Europie. Raz w roku wybrałabym się do jakiegoś państwa na dwa tygodnie by je zwiedzić a przy okazji poznać ciekawych ludzi. ;)

Campery mają to do siebie, że człowiek jest niezależny. :)
 

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Oh... Nooo, ile ja bym dała żeby też mieć taką wycieczkę ^^ Bez stresu i zamartwianie się o nic ... Nawet solo można by było tak pojeździć i nikt by nie smęcił nad uchem o nic ;D Totalna wolność:D
 
M

MacaN

Guest
Sadi napisał:
We dwie spoko, solo nie ma mowy. Jakbym nie czuła się potencjalną szynką dla chłopów jadących autostradką to bym solo poszła. Jednak, chcąc nie chcąc mężczyźni mają więcej przywilejów do zabawy. Choćby w jeździe autostopem - gdzie nikt nie będzie takiego chciał zgwałcić więc mogą chcieć tak o zabrać przy okazji... no bo jaki mają interes...
Przesadzasz... mam koleżankę, która podrózowała sama autostopem :)

Natomiast do jazdy autostopem trzeba mieć odpowiedni charakter... Ja np. nie zdecydowałbym się chyba na taką wyprawę. ( Swoją drogą było to jedno z tysięcy pytań, jakie zadali mi na teście psychologicznym do szkoły wojskowej... Czy pojechałbym autostopem. Sądzę, że odpowiedź twierdząca jednocześnie by mnie dyskwalifikowała )
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Weź znajomych i pozwiedzajcie coś. Jest dużo miejsc fanjnych które warto zobaczyć
 
Do góry