Najlepsze lody we Wrocławiu

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Która spośród wrocławskich lodziarni według Was oferuje najsmaczniejsze lody? :wink:
 

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wrocław to wogóle miasto gdzie lodziarnia za każdym rogiem prawie. Jest tego sporo i takie robione na miejscu i takie normalne ( bo nie mówimy o kręconych pseudo lodach z proszku ). Ja powiem szczerze bardziej jestem zwolenniczką lodów "naturalnych" bo dbam o zdrowy styl zycia i o to co jem
A w lodach z marketu czy automatu jest sama chemia i nic naturalnego niestety- sztuczne kolory i sztuczne smaki tylko
Dlatego jak już jem lody to gałkowe i tylko tam gdzie nie smakuja tymi "sztucznościami" i wiem że sa robione z naturalnych składników a nie z proszku
Czyli Polish lody i Baldimo ( teraz Balduno jak ktoś napisał wyżej ) bo oni zmienili nazwe jak chodzi o Wrocław
Choć powiem szczerze ze jak nie sa to lody przy okazji po drodze to jak mam wybrać to zdecydowanie te drugie czyli Balduno - bo i smak i konsystencja zdecydowanie bardziej mi odpowiada. No i zapewniają że nie uzywają cukru i oczywiscie ze swieżych naturalnych składników czyli z owoców, orzechów itd czyli z tego co powinno i co kiedyś dawno było w lodach. Plus za róznorodne smaki też bo nigdzie nie jadłam np lodów o smaku słonecznika czy szampana a w ich lodziarniach sa i takie i inne bardzo ciekawe smaki więc można pokosztować naprawde dziwnych ale smaczych jak na lody rzeczy.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Pyszne są lody na Zawalnej (teraz to na przeciwko Pętli Karłowice), to mała lodzirnio-kawiarnia, ale lody pyszne. Warta odwiedzenia jest też lodziarnia Tralala na Więziennej. Mają tam ogromny wybór (kilka długuuugich zamrażarek wypełnionych rynienkami z pysznymi lodami) a do tego ciasta i desery.
 
Do góry