Praca w Ziko

A

Aleksa24

Guest
Witam ! Chciałabym zapytać osób, które pracuję w aptece Ziko, poniewaz ostatnio dostałam bardo fajną ofertę pracy u nich, ale nie wiem jak to sie ma w praktyce, czy ktoś może ma jakieś większe informacje na temat pracy u nich, podejście do pracownika itp. Za wszelkie informacje z góry dziekuje :)
 
M

michasia90

Guest
A na jakie stanowisko aplikujesz? Duzo zalezy rowniez od miasta- niewiadomo jacy moga trafic sie ludzie :) Moja kuzynka pracuje w Ziko jako pomoc apteczna i jest zadowolona- godziny pracy, zmiany sa dzielone sprawiedliwie miedzy pracownikow. Ogolnie jest stabilnie, najpierw dostala umowe na okres probny na 3 miesiace a potem podpisali z nia umowe o prace. Ma okreslony zakres obowiazkow, nie ma wykorzystywania czy dokladania kolejnych zobowiazan na pracownika. Nie wypytywalam ją o pensje, ale z tego co opowiada o pracy widac ze jest zadowolona z wyplaty i chyba dostaje takze premie :) Do tego ma fajnych kolegow w pracy, zyczliwych- a to tez jest wazne w pracy :)
 
A

Aleksa24

Guest
O to dzięki wielkie za pomoc. Aplikowałam właśnie na pomoc apteczną. Pracuję już pierwszy tydzień na razie się wszystkiego uczę, ale wydaje się tu ok. Miejmy nadzieję, że w Ziko dalej tak będzie :)
 
Do góry