Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Najzdrowsza kawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Marseille

Marseille

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 15:48

Najgorsza chyba rozpuszczalna...

• 0

#22 AgaO

AgaO

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:42

Prawda, jak już ktoś musi pić kawe, niech pije normalną, najlepiej z ekspresu. Kawa rozpuszczalna nawet nie stała obok kawy

• 0

#23 Tananek

Tananek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 14:36

Próbowałem kiedyś tej zielonej, no nie dało się, nawet te smakowe są paskudne :P Piję zwykłą sypaną, dwie dziennie, z mlekiem i nie widzę negatywnych skutków ;) 

• 0

#24 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 13:55

Ja lubię Inkę, wiem, ze to dla wielu nie kawa, ale ja ja kocham od dzieciństwa :D

• 0

#25 Marseille

Marseille

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 14:41

Ja lubię Inkę, wiem, ze to dla wielu nie kawa, ale ja ja kocham od dzieciństwa :D

Też ją bardzo lubię, szczególnie ze spienionym mlekiem :)

• 0

#26 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 16:45

Ja piję raz dziennie z mlekiem i jest okej.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 kawowy_maniak007

kawowy_maniak007

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:32

Nie od dziś wiadomo, że picie dużej ilości kawy szkodzi zdrowiu. Teraz na rynku są setki gatunków kaw. Różnią się nie tylko smakiem, ale i metoda przyrządzania. Którą kawę wybrac i jak ja zaparzyć aby była jak najmniej szkodliwa? Czy kawa w kasułkach jest lepsza czy gorsza od np. ziarnistej? Czekam na Wasze opinie.

ja polecam kawę prost z palarnia kawy  blueorcacoffee.pl maja sklep z kawą pod adresem  blueorcacoffee.pl super świeże i smaczne kawy!

• 0

#28 Sandra112

Sandra112

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 13:05

Chyba nie maa najzdrowszej kawy. Ja kupuje tylko oryginalną z BOGACTWOKAW Smaczna i aromatyczna każdego dnia.

• 0

#29 kaja8

kaja8

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 11:40

Bez znaczenia czy pijesz kawe z kapsułek, ziarnistą czy rozpuszczalną i tak kawa będzie wypłukiwać z Twojego organizmu magnez i wapń.:) Ja przez zbyt dużą ilość kawy miałam problemy ze skurczami nóg i mrowieniem w rękach. Pomogła mi zielona Piwniczanka, która dzięki zawartości wapnia i magnezu w idealnych proporcjach 2:1, pozwala na jak najlepsze przyswajanie tych minerałów do organizmu :)

• 0

#30 leworeczny

leworeczny

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 10:37

Nie mogłem się nauczyć pić porządnej kawy z ekspresu, ciągle niestety rozpuszczalna. Ale od dwóch lat piję tylko z ekspresu. Nie mam żadnych problemów. Jedna kawka dziennie jest ok  :przewraca:

• 0

#31 adrika0

adrika0

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 12:42

Ja jakiś czas temu też nie przepadałam za kawą, teraz piję dosłownie kilka w tygodniu. Ale nie mogę się przekonać do czarnej, jeszcze chyba na to za wcześnie. Lubię za to kawę z dużą ilością mleka. Ale chyba przy takich ilościach to nie jest jakość szczególnie szkodliwe

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 dluor

dluor

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 maj 2019 - 11:49

Nigdy nie próbowałam kawy w kapsułkach i nie wydaje mi się, że kiedykolwiek miałabym to zrobić. Od jakiegoś czasu piję kawę z expresu i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie najlepszą mieszanką jest pół na pół Robust i Arabica. Ta pierwsza ma dużo kofeiny ale za to jest trochę gorzka. Arabica ją równoważy. Dla mnie to jest najlepsza mieszanka.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0