dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Zapraszam do mojego sklepu z koszulkami https://insanebear.com i poproszę o ocenę. Z chęcią przyjmę wszelką krytykę, nawet tą niekonstruktywną - lepszy jakiś odzew niż brak odzewu bo wtedy nie wiadomo czy jest tak fajnie, czy tak kiepsko ;) Mój sklep z koszulkami na tą chwilę to głównie odzież patriotyczna i tzw. streetwear oraz to co mi wpadnie do głowy - mam ostatnio za dużo pomysłów i tak naprawdę nie wiem jaki kierunek obrać... Każdy feedback będzie cenny! Nie podobają Ci się koszulki? Napisz że syf i kto w tym będzie chodził ;) Nie podoba Ci się design sklepu? Napisz że aż się rzygać chce jak na to patrzysz ;) ...ale fajnie by było jakbyś dopisał/a do tego jakąś cenną wskazówkę - co zrobić żeby było lepiej :D
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Zapomniałem w ogóle o tym temacie bo nikt nie odpisał :/ Teraz mi smutno :/
Serio taki kiepski ten sklep? ...albo koszulki do pupy
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Sklep OK. Koszulki też. Natomiast ja sam sobie projektuję swoje własne koszulki a co do samego sklepu to jest zrobiony na darmowym skrypcie (?) więc trudno ocenić. Trochę odchudziłbym stopkę z tych treści odnośnie koszulek patriotycznych i tych drugich a kontakt jakoś upchnął w nowy div i dodał NIP / REGON na stronę główną. Poza tym dla mnie niedościgniony wzorem jest rockmetalshop.pl

Pozdro.
 
Do góry