Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Akcesoria rowerowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_iwonka88_*

Guest_iwonka88_*
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 14:10

Cześć!

Kupiłam rower ;) Używany, więc wiadomo, żadnych cudów nie ma.

Zastanawiam się, co MUSZĘ, a co mogę dokupić.

Pompkę już kupiłam, zastanawiam sie jeszcze nad kupnem koszyka (żeby było gdzie torebkę włożyć :) ).

jak sądzicie, co powinnam kupić do roweru, szczególnie do pielęgnacji. wiem, że używany gorzej się trzyma, więc trzeba dbać jeszcze staranniej

• 0

#2 Guest_Vaffik_*

Guest_Vaffik_*
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 14:14

Przede wszystkim łątki do dętek (dętki) i zestaw naprawczy skauta rowerowego tak by sobie rowerek w razie czego w drodze naprawić.

Nie wiem ja Ty ale ja np. rowerkiem trzepię równe kilometry więc taki zestawik warto mieć.

Kolejna rzecz to oświetlenie. Uwierz mi na słowo - mrugające dość dobrej klasy diody z tyłu i z przodu to podsatwa bezpieczeństwa na naszych drogach.

Kolejna rzecz to obowiązkowa ponoć już kamizelka odblaskowa.

Z serwisowania to trzeba sprawdzać i oliwić linki hamulcowe i od czasu do czasu łożyska z łańcuchem.

• 0

#3 Kaznodzieya

Kaznodzieya

Kaznodzieya

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10124 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 15:08

WD 40 to podstawa :)

Noś zawsze w torebce :)

Użytkownik Kaznodzieya edytował ten post 10 lipiec 2015 - 15:08

• 0

#4 Guest_Vaffik_*

Guest_Vaffik_*
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 15:11

Noś zawsze w torebce

Tego jeszcze nie grali...  :D :D

• 0

#5 Kaznodzieya

Kaznodzieya

Kaznodzieya

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10124 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 15:19

Nie grali :) ?

No miałem dodać jak  w tej reklamie TV jeszcze "Jesteś tego warta ... " ale dałem spokój bo może ktoś źle zinterpretować :D

A tak poważniej to myślę też że lista pomysłów na wyposażenie i serwis jest wystarczająca.

Dbać, nie zostawiać na deszczu, pompować, smarować i Ci posłuży wiele sezonów.

Użytkownik Kaznodzieya edytował ten post 10 lipiec 2015 - 15:19

• 1

#6 Guest_winylowy_*

Guest_winylowy_*
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 11:04

Do ładnego wyglądu: poszukaj sobie calych zestawow: dzwonek, pokrowiec na siedzisko, koszyk i raczki sa w jednym stylu. zestaw taki kosztuje sporo, bo ponad 150 zl, ale jest stylowe. jakis bidon moze? licznik km? zalezy jak bedziesz uzytkowac ;)

Co do technicznych rzeczy: klucz, bo zawsze moze sie okazac, ze muisz cos przykrecic, odkrecic, obnizyc itd, srodek do pielegnacji - dla mnie to jest nanoprotech, pompka - wiadomo, standard, mozesz kupic jakies sprzety typu miernik do cisnienia powietrza w kolach, ale to juz jest dla wielkich pasjonatow ;P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Unspoken

Unspoken

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 13:45

Zestaw kluczy. Zestaw naprawczy - łatki. Zapinka łańcucha. Przyrząd do pomiaru zużycia łańcucha. Preparat Expand Chain Wascher do mycia łańcucha. Klucz rozpinacz łańcucha - ja mam icetoolz pro shop (przyda się przy zmianie lub skróceniu łańcucha). Olej/Smar do łańcucha -  ja mam dwa - Olej do łańcucha Expand Chain Waterproof na mokre warunki oraz Bloody Oil Dry na suche. A Zabezpieczenie masz dobre?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 Guest_iwonka88_*

Guest_iwonka88_*
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 09:44

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! moja "kolekcja rowerowa" się powieksza coraz bardziej

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0