Eliksir bielendowy

M

michasia90

Guest
Planuje zakup eliksiru do twarzy z Bielendy- krem z makadamia marulą i arganem. Podobno ma silne wlasciwosci odzywcze,nawilzajace, ujedrniajace skore :) Czy ktos go stosowal i chcialby podzielic sie opinią? Bede wdzieczna za odpowiedzi :)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Właśnie czegoś takiego szukałam, ktoś coś powie na temat tego specyfiku? :)
 
J

Jula92

Guest
Ja używłam tego kremu. Ma bardzo lekką konsystencję i ładnie nawilża. Jeżeli ktoś ma wrażliwą cerę to dobrze się sprawdzi. Nakładałam go pod makijaż, i skórę miałam nawilżoną cały dzień :)
 
M

michasia90

Guest
Dzieki za odpowiedz :) A jaka jest jego cena i co z wydajnoscia? Czy faktycznie polepsza stan cery?Nie ukrywam, ze zalezy mi na silnym nawilzeniu ( nie natluszczeniu) i delikatnym ujedrnieniu skory
 
O

oladobak

Guest
ten eliksir- krem jest bardzo fajny, dostałam go ostatnio w prezencie, raz, ze ma fajne opakowanie, dwa, składniki są ok ja mam nawilązjący z dodatkiem kwasu hialuronowego. konsystencja kremu fajna, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, ładny ma zapach, nie a fo czego sie przyczepić :)
 
O

Obrusik

Guest
Mam krem eliksir z Bielendy, ale wersję dla cery tłustej i mieszanej. Na razie jest ok. Trochę zmniejsza przetłuszczanie się cery, chyba lekko domyka pory (zmniejsza widoczność), ale jednocześnie dosyć dobrze nawilża i nie oblepia, skóra oddycha i się nie błyszczy, nie świeci.
 
J

Jula92

Guest
Obrusik napisał:
Mam krem eliksir z Bielendy, ale wersję dla cery tłustej i mieszanej. Na razie jest ok. Trochę zmniejsza przetłuszczanie się cery, chyba lekko domyka pory (zmniejsza widoczność), ale jednocześnie dosyć dobrze nawilża i nie oblepia, skóra oddycha i się nie błyszczy, nie świeci.
Ja lubię ten krem głównie za to że jest lekki, dobrze się wchłania i tworzy fajną bazę pod makijaż :)
 
O

Obrusik

Guest
Jula92 napisał:
Mam krem eliksir z Bielendy, ale wersję dla cery tłustej i mieszanej. Na razie jest ok. Trochę zmniejsza przetłuszczanie się cery, chyba lekko domyka pory (zmniejsza widoczność), ale jednocześnie dosyć dobrze nawilża i nie oblepia, skóra oddycha i się nie błyszczy, nie świeci.
Ja lubię ten krem głównie za to że jest lekki, dobrze się wchłania i tworzy fajną bazę pod makijaż :)
U mnie najważniejszy jest mat i nawilżenie i ten krem matuje całkiem uczciwie, bo do około 5 godzin, co u mnie jest bardzo dobrym wynikiem. Dla porównania Vichy Normaderm przy dużo wyższej cenie zapewniał mi mat tylko 2 godziny i strasznie wysuszył mi cerą.
 
O

Obrusik

Guest
No i skończyłam eliksir z Bielendy, słoiczek wystarczył dokładnie na miesiąc. Teraz planuję kupić eliksir nawilżający z kwasem hialuronowym, bo cera po lecie potrzebuje solidnej dawki nawilżenia.
 
M

MarcysiaK

Guest
Obrusik napisał:
No i skończyłam eliksir z Bielendy, słoiczek wystarczył dokładnie na miesiąc. Teraz planuję kupić eliksir nawilżający z kwasem hialuronowym, bo cera po lecie potrzebuje solidnej dawki nawilżenia.
ja mam ten eliksir z bielendy nawilżający + kwas hialuronowy i jest po prostu super!! bardzo ładnie nawilża i szybko się wchłania, nie będziesz żałowała zakupu.
 
O

Obrusik

Guest
MarcysiaK napisał:
No i skończyłam eliksir z Bielendy, słoiczek wystarczył dokładnie na miesiąc. Teraz planuję kupić eliksir nawilżający z kwasem hialuronowym, bo cera po lecie potrzebuje solidnej dawki nawilżenia.
ja mam ten eliksir z bielendy nawilżający + kwas hialuronowy i jest po prostu super!! bardzo ładnie nawilża i szybko się wchłania, nie będziesz żałowała zakupu.
Koniec końców kupiłam wersję z retinolem odmładzającą na noc. Chyba jestem trochę za młoda na ten krem, ale jeżeli mi nie podpasuje dam go mamie, bo zauważyłam, że mi go podbiera :D .
 
A

acidic

Guest
Obrusik napisał:
No i skończyłam eliksir z Bielendy, słoiczek wystarczył dokładnie na miesiąc. Teraz planuję kupić eliksir nawilżający z kwasem hialuronowym, bo cera po lecie potrzebuje solidnej dawki nawilżenia.
ja mam ten eliksir z bielendy nawilżający + kwas hialuronowy i jest po prostu super!! bardzo ładnie nawilża i szybko się wchłania, nie będziesz żałowała zakupu.
Koniec końców kupiłam wersję z retinolem odmładzającą na noc. Chyba jestem trochę za młoda na ten krem, ale jeżeli mi nie podpasuje dam go mamie, bo zauważyłam, że mi go podbiera :D .



Wiesz co, retinol dziala przeciwzmarszczkowo, wiec glownie jest dla cery dorjzalej, ale jesli jestes mlodsza to mozesz po prostu stosowac go np. 2-3 razy w ciagu tygodnia na noc, tak prewencyjnie i bedzie ok :) Moj eliksir bielendowy jest z kwasem hialuronowym bo po lecie mam wiór na twarzy :/
 
O

Obrusik

Guest
acidic napisał:
No i skończyłam eliksir z Bielendy, słoiczek wystarczył dokładnie na miesiąc. Teraz planuję kupić eliksir nawilżający z kwasem hialuronowym, bo cera po lecie potrzebuje solidnej dawki nawilżenia.
ja mam ten eliksir z bielendy nawilżający + kwas hialuronowy i jest po prostu super!! bardzo ładnie nawilża i szybko się wchłania, nie będziesz żałowała zakupu.
Koniec końców kupiłam wersję z retinolem odmładzającą na noc. Chyba jestem trochę za młoda na ten krem, ale jeżeli mi nie podpasuje dam go mamie, bo zauważyłam, że mi go podbiera :D .



Wiesz co, retinol dziala przeciwzmarszczkowo, wiec glownie jest dla cery dorjzalej, ale jesli jestes mlodsza to mozesz po prostu stosowac go np. 2-3 razy w ciagu tygodnia na noc, tak prewencyjnie i bedzie ok :) Moj eliksir bielendowy jest z kwasem hialuronowym bo po lecie mam wiór na twarzy :/



No i krem wylądował na półeczce mojej mamy. Dla mnie jest zbyt silnie działający i chyba rzeczywiście będę go używać jako kurację-maseczkę na noc raz w tygodniu. Mama póki co jest zadowolona z kremu, ma pięcdziesiatkę, ale bardzo zadbana cerę, a używa tylko polskie kremy i czasami coś z L'oreala (jak dostanie w prezencie).
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
MarcysiaK napisał:
No i skończyłam eliksir z Bielendy, słoiczek wystarczył dokładnie na miesiąc. Teraz planuję kupić eliksir nawilżający z kwasem hialuronowym, bo cera po lecie potrzebuje solidnej dawki nawilżenia.
ja mam ten eliksir z bielendy nawilżający + kwas hialuronowy i jest po prostu super!! bardzo ładnie nawilża i szybko się wchłania, nie będziesz żałowała zakupu.
tez go w końcu zakupiłam po wielu wyczytanych opiniach ijestem na tak. Cięzko jest mi dobrać kosmetyki do mojej cery, ale ten daje rade. Fajnie się wchłania i po nim skóra jest gładka :)
 
M

michasia90

Guest
Dziewczyny, uzywam tego eliksiru od dluzszego czasu i widze ze skora wyglada super- jest napięta, gladka, miekka i odzywiona :)
 

emilkarajkowska

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
stosuję go około 2 tygodnie i jestem zadowolona z działania. Szczerze mówią myślałam, że nie zobacze jakichkolwiek efektów jednak skóra jest widocznie wygładzona i wygląda bardziej promiennie pomimo jesieni :)
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
a propo bielendy.. czy ktos podzieli sie opinia na temat plynu micelarnego 3 w 1 algi morskie? napatoczylam sie nan w drogerii i zastanawiam sie, czy rzeczywiscie tak super oczyszcza i odswieza skore? dzieki za odpowiedz z gory :)
 
C

Calibri

Guest
Ewelatom napisał:
a propo bielendy.. czy ktos podzieli sie opinia na temat plynu micelarnego 3 w 1 algi morskie? napatoczylam sie nan w drogerii i zastanawiam sie, czy rzeczywiscie tak super oczyszcza i odswieza skore? dzieki za odpowiedz z gory :)
Nawet nie wiedziałam, że wypuścili micel do demakijażu twarzy z algami. Do oczyszczania twarzy kupiłam od nich uszlachetniony olejek arganowy i na razie to jest moja metoda na demakijaż.
 
K

Konstancja321

Guest
Jeżeli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji to bardzo lubię bielednę, mają fajne kosmetyki i skład też jest dobry. Teraz mam ich olejek do ciała nawilżający, nazywa się jakoś Zmysłowy olejek, pryska się na skórę i on się wchłania. Skóra jest nawilżona i miła w dotyku, ładnie pachnie, efekt długo utrzymuje się na skórze ;)
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Miłośniczki bielendy, widzialam dzis w drogerii zmyslowe olejki. Wydaje mi sie, że to jakas nowosc, bo nigdy wczesniej nie widzialam. Sa dwa rodzaje, nawilzajacy i regenerujacy. Jako ze lubie bielende zastanawiam sie nad tym nawilzajacym.. Czy ktoras juz go uzywala? jest rownie dobry jak inne olejki/balsamy tej firmy?
 
Do góry