Nagi(prawie)kelner,rysowanie nagiego modela itp,co sadzicie?

peter1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam od paru miesiecy dorabiam(dla zabawy bardziej)jako nagi(prawie) kelner,"model"nagi do rysowania, na babskich imprezach,panienskich wieczorach itp ,organizuje konkursy,zabawy zeby bylo wesolo,smiesznie aby kazdy dobrze sie bawil,zdarza sie tez rzadko ze nago sprzatam u kobiet....Co wy kobiety o tym sadzicie?jakie macie zdanie?chore to jest?czy moze nic mi do tego?a moze fajna rozrywka?podkresle ze nie ma na tych spotkaniach seksu!!
 

peter1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
o widze ze byl kiedys,nie wiedzialem ze ktos taki w przeszlosci zalozyl,ja z emigracji wrocilem nie dawno,tam sa szeroko rozwiniete takie uslugi,ale czy w polsce?tego nie wiem,dlategopytanie takie.
 
M

Mother Russia

Guest
Niesamowicie podobnie są te tematy sformułowane, podobieństwo jest wręcz uderzające - jak gdyby spod jednego pióra wypłynęły!

Niczego jednak nie sugeruję - tak tylko się ekscytuję.
 

peter1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
spotkalem w anglii 2 polakow ktorzy sie tym czasem zajmowali.moze to zbieg okolicznosci?nie wiem,ja podalem swoj temat,w szczegolnosci ze glownym nurtem wynajmowania jest rysowanie nagiego modela jako rozrywka na panienskim albo podobnej babskiej imprezie zwannej" girls night out"
 
E

Elen

Guest
A co mam sadzic? Ja nie od "sadzenia" ludzi jestem. :D Jak sie dobrze bawisz i placa Ci za to godziwie, to - powodzenia. Model nagi czy cialo medyczne, to pojecia artystyczne. A nie zimno Ci tak przy tym sprzataniu? ;)
 

peter1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Elen napisał:
A co mam sadzic? Ja nie od "sadzenia" ludzi jestem. :D Jak sie dobrze bawisz i placa Ci za to godziwie, to - powodzenia. Model nagi czy cialo medyczne, to pojecia artystyczne. A nie zimno Ci tak przy tym sprzataniu? ;)
a czemu mialoby mi byc zimno przy sprzataniu?
 
Do góry