Naturalne kosmetyki

P

perelka1000

Guest
Szukam firm, które zajmują się produkacja kosmetykow z naturalnym skladem. Mam bardzo wrazliwa skore, często dzieje się tak, ze skora mnie swedzi albo piecze po jakis kosmetykach. Znacie jakies kremu, balsamy, których sklad jest przyjazny wrazliwej skorze?
 
J

Jula92

Guest
perelka1000 napisał:
Szukam firm, które zajmują się produkacja kosmetykow z naturalnym skladem. Mam bardzo wrazliwa skore, często dzieje się tak, ze skora mnie swedzi albo piecze po jakis kosmetykach. Znacie jakies kremu, balsamy, których sklad jest przyjazny wrazliwej skorze?
Ja miałam kiedyś krem Fitomedu do cery naczynkowej, oni sami robią kremy, poczytaj o nich. On był bezzapachowy praktycznie i nie podrażniał. Sporo tego jest w internecie, warto też poczytać komentarze na ten temat :)
 
A

Amber27

Guest
Ja uzywam kosmetyków z oeparolu z olejem z wiesiołka. Bardzo dobre kosmetyki, przynamniej ja jestem znich zadowolona.
 

Bluesa

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja już od kilku lat używam naturalnych i sprawdzonych kosmetyków marki Organic Series, które poleciła mi kosmetyczka. Są to kosmetyki gabinetowe w 100% ekologiczne, oparte na naturalnych wyciągach roślinnych. Doskonale współdziałają z moją skórą. Dodatkowo posiadają właściwości lecznicze a przy tym wszystkim nie rujnują mnie finansowo :)
 

Majka2312

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Gorąco polecam firmę Resibo. Ja również mam wrażliwą cerę i bardzo często zwykłe drogeryjne kosmetyki mi ją podrażniały. Za to odkąd używam produktów z Resibo jest dużo lepiej, skórę mam nawilżoną, ujędrnioną i gładką. Kosmetyki w kładzie mają same naturalne surowce, są bardzo wydajne i ładnie pakowane;)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Majka2312 napisał:
Gorąco polecam firmę Resibo. Ja również mam wrażliwą cerę i bardzo często zwykłe drogeryjne kosmetyki mi ją podrażniały. Za to odkąd używam produktów z Resibo jest dużo lepiej, skórę mam nawilżoną, ujędrnioną i gładką. Kosmetyki w kładzie mają same naturalne surowce, są bardzo wydajne i ładnie pakowane;)
miałam od nich olejek do demakjiazu ;) do ciała za to polecam olejek koksowy z bielendy maja taki z certyfikowanym olejem
 
Do góry