Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

suplementy diety

dieta suplement odchudzanie zdowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 borowik123

borowik123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 12:16

Zaczęłam się odchudzać, no i wiadomo – dieta, ćwiczenia, racjonalne odzywanie się. Do tego wszystkiego wypadałoby zacząc brać jakieś suplementy, ale o ile o dietach wiem sporo, o tyle o suplementach niewiele. Możecie coś polecić? Tylko wiecie, w takiej rozsądnej cenie;)

• 0

#2 BlueRain

BlueRain

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 20:17

słyszałm, że marka GAL ma sporo suplementów diety. Na ich stronie możesz sobie je sprawdzic. Jakieś z czosnkiem albo tym olejem z wiesiołka byłyby ok. ewentualnie zainwestuj w witaminy, farmaceutka na pewno Ci cos w aptece poleci.

• 0

#3 kaatiaa

kaatiaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 16:02

Pewnie chodzi Ci o alliogal - ja biore dwa razy dziennie po jednej kapsulce.

Cena jest spoko, w sumie jak to będziesz brala to nie potrzebujesz nic wiecej. 

• 0

#4 krystynadal

krystynadal

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 13:21

Nigdy nie byłam zwolenniczką tabletek i suplementów. Szkoda mi na nie pieniędzy. Wolę wydać ja na siłownię, sprzęt czy trenera. No i oczywiście na dobre, zdrowe jedzenie :) Nawyków najlepiej się jest nauczyć z jakimś mądrym dietetykiem, który zaproponuje nam fajne dania (ja na takiego trafiłam w http://lionfitness.pl/)

• 0

#5 Guest_Aleksa24_*

Guest_Aleksa24_*
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 21:27

U kobiet suplementy diety wedlug mnie są nie potrzebne zdrowe jedzonko+ porządny trening to klucz do sukcesu :)

• 0

#6 Agniesia88

Agniesia88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 08:52

Nie stosowałabym żadnych suplementów na Twoim miejscu. Zróżnicowana dieta powinna dostarczyć wszystkich wiatmin i minerałów. I w ogóle nie warto ograniczać jedzenia bo jak będziesz po diecie i zaczniesz jeść "normalnie" ale nadal zdrowo to itak dopadnie Cię jojo. Więcej ruchu + bilans kaloryczny ujemny i schudniesz w zdrowy sposób.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Faworit

Faworit

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 sierpień 2015 - 21:01

Wpadł mi w ręce ostatnio artykuł o preparacie african mango. Podobno jest oparty na naturalnych składnikach, więc jest bezpieczny i daje niesamowite efekty (chociaż trzeba przyznać, że opinie są podzielone). Trochę kosztuje, więc w sumie liczę na jakieś konkretne opinie. Czy ktoś z was już próbował?

• 0

#8 natala777

natala777

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 13:12

Ostatnio jest głośno o zielonym jęczmieniu jako doskonałym wspomagaczu w odchudzaniu. Ja znalazłam bardzo fajny ekstrakt z zielonego jęczmienia Green Barley Slim, który jest naturalny bo w składzie ma tylko jeszcze cynk, chrom i biotynę. Polecam bo stosuję już 2 miesiące i mam 9 kg mniej. Wróciła mi dawna energia i chęć do życia.

• 0

#9 jadwiga100

jadwiga100

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 17:10

Masz rację, że kluczem do uzyskania smukłej sylwetki jest racjonalne odżywanie się i ćwiczenia. Ale jak przychodzi moment kryzysu i waga stoi to tak jak mówisz dobrze wspomóc się jakimiś suplementami. Ja od miesiąca schudłam dwa kilogramy po stosowaniu suplementu Trizer. Zależało mi na bezpiecznym produkcie, który w swoim składzie będzie zawierał witaminy i przyspieszy spalanie tłuszczu. Bo mimo ćwiczeń nie czułam, że to jest maksimum, jakie mogę osiągnąć względem mojej sylwetki. Teraz udało mi się podkręcić swój organizm i jestem na dobrej drodze do uzyskania zadowalających mnie efektów. 

Użytkownik jadwiga100 edytował ten post 11 marzec 2016 - 17:10

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:46

Ja stosuję witaminę d, kwasy omega3 i  sporo róznych ziół.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, suplement, odchudzanie, zdowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0