Raty w Media Expert.

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Chcę sobie wziąć pewien produkt na raty w Media Expert, tylko nie wiem czy sama umowa o pracę wystarczy. Nie brałem nic na raty jeszcze dlatego pytam, umowa mam na 3 lata. Gdzieś czytałem że trzeba jakiś dokument o dochodach od pracodawcy czy urzędu skarbowego. Poszedłbym zapytać do sklepu, ale aktualnie prowadzą jakiś remont i dopiero początkiem lipca otwierają.
 
E

Elen

Guest
To jest siec ogolnopolska. Poszukaj w necie telefonow/kontakt do ME. Na pewo sa jakies informacyjne linie telefoniczne tej firmy. Tam udziela Ci wszelkich informacji.
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Dzwoniłem do innego oddziału i mówili, że trzeba tylko dowód oraz trzeba podać nazwę firmy, adres, czas trwania umowy.
 
P

profes

Guest
Czasami rzucają takie promocje, że raty wynoszą 0%. I faktycznie tak jest.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja kupowałąm sprzęt na raty w rtv euro agd i dzięi karcie kredytowej sygma banku mogłam rozłożyć sobie zakupy na nieoprocentowane raty i rzeczywiście nie zapłaciłam ani złotówki za odsetki, spłaciłam tylko równowartość zakup towaru.
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Nie wiem co chcesz kupić, ale dla mnie to średni pomysł bo dużo rzeczy jest tam przecenianych. Ja bym wziął kredyt z banku, korzystając z dużego doradcy np. Idea Expert i zamówił przez nternet wybrany produkt. Po pierwsze, to instytucja stricte finansowa, po drugie, przez internet wyjdzi etaniej. U doradcy możesz dostać kredyt na firmę, a na małe kwoty decyzje nawet tego samego dnia mogą być.
 
N

nianiaSweet

Guest
a po co brać kredyt na przeceniony towar i do tego jeszcze płacić odsetki, bo banki nie pracują za darmo, nie widze w tym ani większego sensu ani tym bardziej logiki. Kiedy nieoprocentowane raty są mniej korzystne niż orpocentowany kredyt, możesz mi to wytłumaczyć? Jak dzięi karcie kredytowej mogłąm zakupy rozłożyc na nieorpcentowane raty, więc nawet nie brałam pod uwagę altenatywnych rozwiązań.
 
Do góry