monter do centralnego odkurzenia z Pszczyny.

J

janson9

Guest
Witam na forum. Poszukuję sprawdzonego montera do instalacji centralnego odkurzania w domu, najlepiej kogoś z Pszczyny, niedalekich okolic. Z tego co czytam w sieci to nie brakuje informacji nt. centralnego odkurzania i monterów jednakże wolałbym jakiegoś fachowca, który prócz tego że doradzi odnośnie instalacji i wyboru urządzenia to jeszcze dobrze je zamontuje.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
u znajomego montowała firma pgb system, z tego co mi wiadomo to z Rybnika. Musze powiedzieć, że fajna sprawa to centralne odkurzanie aczkolwiek mam dosyć dużo wydatków i może kiedyś :)
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
Dobry zwykły odkurzacz, po co takie cuda jak centralny odkurzacz. Chyba tylko dla wydania kasy..
 
J

janson9

Guest
Mam dziecko z niedawno wykrytą astmą i instalacja będzie korzystna dla jego zdrowia i nie tylko. Zresztą jeszcze kilka innych, ważnych dla mnie kwestii dla mnie zdecydowało, że chcę i muszę założyć centralny odkurzacz. Jak nie możesz pomóc to się nie wypowiadaj.

Peach napisał:
u znajomego montowała firma pgb system, z tego co mi wiadomo to z Rybnika. Musze powiedzieć, że fajna sprawa to centralne odkurzanie aczkolwiek mam dosyć dużo wydatków i może kiedyś :)
Szczerze to pierwszy raz o nich słyszę. A znajomy zadowolony z tej firmy?
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
janson9 napisał:
Mam dziecko z niedawno wykrytą astmą i instalacja będzie korzystna dla jego zdrowia i nie tylko. Zresztą jeszcze kilka innych, ważnych dla mnie kwestii dla mnie zdecydowało, że chcę i muszę założyć centralny odkurzacz. Jak nie możesz pomóc to się nie wypowiadaj.

u znajomego montowała firma pgb system, z tego co mi wiadomo to z Rybnika. Musze powiedzieć, że fajna sprawa to centralne odkurzanie aczkolwiek mam dosyć dużo wydatków i może kiedyś :)
Szczerze to pierwszy raz o nich słyszę. A znajomy zadowolony z tej firmy?
chyba jest zadowolony bo na każdej imprezie chwali jakie to dobre i wygodne, nawet mi osobiście udało się poznać montera bo akurat wtedy u niego byłem i muszę powiedzieć, że konkretny gość. Zresztą jakby coś było nie tak to pewnie mówiłby coś innego ;)
 
Do góry