Czy wasze pociechy lubią tańczyć?

kingajar

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
Moja córka ostatnio w domu zaczęła szaleć przed kanałami z muzyką, chyba za duzo dyskotek było w szkole w tym roku. Jednak zauwazyłam, że ciekawie się rusza i sama zasugerowała, że chodziłaby z chęcią na jakiś kurs tanca na wakacjach. może ktoś slyszał o naborach w Warszawie?
Nie wiem czy tak dam radę wysłuchiwać muzyki na okrągło i słuchać tupotu :D
 
N

natulka123

Guest
Witaj. Ja mam co prawda młodszą córkę, przynajmniej wnioskuję po tych dyskotekach :) ale mam ten sam problem. Szukam właśnie jakiejś fajnej dobrej szkoły tańca czy klubiku. Jakby ktoś dał namiary byłabym wdzięczna
 

sunandrainfall

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Moje dzieciaki też uwielbiają muzykę, szczególnie młodsza córka która rwie się do tańca kiedy słyszy ulubiony kawałek w radiu. Zastanawiam się czy jej gdzieś nie zapisać, wydaje mi się że ma poczucie rytmu.
 

rutka

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Byłam kiedyś na jakimś festynie, gdzie występowały w takich kolorowych strojach, bardzo fajnie to wygladało. Myślę, że jeśli dziecko jest chętne, to warto zapisać go do takiego zespołu. Na pewno dodaje to pewności siebie.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Moja mała to prawdziwa tencerka, mam zamiar ja zapisać do szkoły tańca od maluszka tańczyła w rytm muzyki;-)
 
I

ItaliaAmore

Guest
nasz jak tylko usłyszy muzykę, to zaraz taniu-taniu, a więc w jego przypadku uginanie nóżek w kolankach i kołysanie:D ma 16 miesiecy
 
J

jessi_ca

Guest
Moj maluch uwielbia tanczyc! Jak tylko gdzies uslyszy muzyke- czy to w radiu czy w telewizji to az go nosi :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
NAsz maluszek kocha tańczyć, a wlasciwie podrygiwac :) Jak tylko mowie 'tany, tany' to od razu ma ogromny usmiech na twarzy :)
 
Do góry