Dodatkowe zajęcia muzyczne dla dzieci

N

natulka123

Guest
Witajcie. Mam 9-letnią córkę, która uwielbia śpiewać. Z miesiąca na miesiąc widzę coraz większe zainteresowanie muzyką. Wygląda na to , że to już jej pasja. Nie chcę talentu zmarnować, dlatego chciałabym gdzieś ją do jakiejś fajnej grupy czy zespołu zapisać. Nie orientuję się jednak gdzie tutaj w Warszawie najlepiej się rozglądać. Mieszkam tutaj dopiero od roku i jeszcze nie znam dobrze tego miasta.
Może któreś z Waszych dzieci chodzi na takie dodatkowe zajęcia? Dajcie namiar ;)
 

kingajar

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja również chcę córkę wysłać na zajęcia dodatkowe. Jestem w trakcie poszukiwań, w jej szkole niestety podczas wakacji nic nie jest organizowane. Warszawa to duże miasto, nie wierze że nic nie ma! Tylko jak tu znaleźć coś.
 
N

natulka123

Guest
Mi najbardziej zależy na kontakcie z rówieśnikami i fajnym spędzaniu czasu. Przeglądam gazety i wiele szkół tańca i śpiewu się ogłasza, ale ja nie wiem czy właśnie o to mi chodzi. Bardziej o jakichś wspólnych występach, fajnie byłoby znaleźć dziecięcy zespół
 

kingajar

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
Zdecydowalysmy z córka, że pójdzie do fasolinek - taka grupa taneczna. Jeszcze są nabory, więc może i swoją zapisz. Wydaje mi sie, że dużo się nauczy, dodatkowo ruch to zdrowie a jej ostatnio tego brakowało.
 

rutka

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Fajnie, że piszesz, że zdecydowałyście razem z córką, bo chyba nie ma nic gorszego jak narzucanie dziecku czegoś na siłę. Moi znajomi próbowali właśnie zrobić z syna muzyka, zapisywali go na lekcje gry na skrzypcach, a on i tak wolał karate, więc efekty były żadne.
 
Do góry