Kremy do depilacji

J

Jula92

Guest
Jakie kremy do depilacji są Waszym zdaniem najbardziej skuteczne?? Mam już dosyć maszynki, po której szybko mi odrastają włoski i do tego mam często podrażnienia... Piszcie swoje wrażenia apropo kremów, których warto używać i dlaczego
 
O

oladobak

Guest
Ja mam z Bielendy tą serię vanity-soft-expert, mam ten nawilżający i jestem z niego zadowolona, nie podrażnia skóry, a włoski wolniej odrastają.
a teraz prztmierzam sie też, zeby mężowi z tej samej serii na próbe kupić|: vanity-man-krem-do-usuwania-zbednego-owlosienia-dla-mezczyzn
 
D

Dobrawa

Guest
Ja jeśli już to używałam tylko Veet. Od jakiegoś czasu nakładałam wosk, ale teraz w lato pewnie wróce do kremów bo działa się nimi szybko. W Rossmanie niedawno była promocja na nową serię Veet natural inspiration. Mają w dodatku masło shea więc jednocześnie nawilżają. Czego by chcieć więcej :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja akurat używam kremu, ale rzeczywiście z masełkiem i rzeczywiście nawilża. Ostatnio kupiłam ten i dał sobie radę nawet z wrażliwymi pachami:

r1c2va.jpg
 

Dralphia

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie przepadam za kremami do depilacji, to straszna chemia. Kidyś jeden kupiłam, ale strasznie podrażniał, zresztą to chyba najmniej skuteczna metoda depilacji.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ten akurat nie podrażnia, wręcz przeciwnie - ma taki skład, że jeszcze łagodzi i nawilża. A jeśli masz bardziej wrażliwą skórę, to możesz wybrać wersję do skóry wrażliwej. Spokojnie sobie poradzi i nie spowoduje podrażnień. :)
 
D

Dobrawa

Guest
Dralphia napisał:
Nie przepadam za kremami do depilacji, to straszna chemia. Kidyś jeden kupiłam, ale strasznie podrażniał, zresztą to chyba najmniej skuteczna metoda depilacji.
Jestem alergikiem i wypróbowałam kilka tych produktów Veet z nowej serii i jeśli mnie nie podrażnia to musi być jest dostosowany do skóry nawet bardzo wrażliwej. Nie chce Cię namawiać, ale jest to niewielki koszt a komfort duży, więc może kiedyś spróbujesz i przekonasz się sama.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Dralphia napisał:
Nie przepadam za kremami do depilacji, to straszna chemia. Kidyś jeden kupiłam, ale strasznie podrażniał, zresztą to chyba najmniej skuteczna metoda depilacji.

Przyglądałam się na skład tej serii Veet Natural Inspirations. Mają ponad 90% naturalnego składu. To na prawdę bardzo dużo.
 
M

michasia90

Guest
Mam krem- Vanity Soft Expert z Bielendy i jestem zadowolona :) Uzywam go przez caly rok. Zapach nie jest nachalny a efekt bardzo dobry- skora jest gladka i widze ze z kazda depilacja wloski staja sie slabsze i bardziej miekkie
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Jeśli krem vanity soft expert z bielendy nie ma bardzo słodkiego zapachu i nie podrażnia skóry to chętnie spróbuję :)
 
O

oladobak

Guest
ten vanity soft z bielendy nie podrażnia skóry, on jest bardzo delikatny, a zapach nie jest nachalny. mi on bardzo pasuje i stosuję regularnie.
 
O

Obrusik

Guest
oladobak napisał:
Ja mam z Bielendy tą serię vanity-soft-expert, mam ten nawilżający i jestem z niego zadowolona, nie podrażnia skóry, a włoski wolniej odrastają.
a teraz prztmierzam sie też, zeby mężowi z tej samej serii na próbe kupić|: vanity-man-krem-do-usuwania-zbednego-owlosienia-dla-mezczyzn
To bielenda ma też męską serię? Chyba musi być mocniej działać niż ta dla kobiet, bo męskie owłosienie to czasami straszne krzaczory :D
 
D

Dorka123

Guest
tutti frutti napisał:
Nie przepadam za kremami do depilacji, to straszna chemia. Kidyś jeden kupiłam, ale strasznie podrażniał, zresztą to chyba najmniej skuteczna metoda depilacji.

Przyglądałam się na skład tej serii Veet Natural Inspirations. Mają ponad 90% naturalnego składu. To na prawdę bardzo dużo.
one nawet pachną inaczej niż te inne kremy takie mocno chemiczne, zauwazyłaś?
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Pewnie, że zauważyłam. Zauważyłam też że kondycja skóry jest lepsza... bardziej miękka, nie sucha, nie napięta... tak przyjemna w dotyku.
 
O

oladobak

Guest
Obrusik napisał:
Ja mam z Bielendy tą serię vanity-soft-expert, mam ten nawilżający i jestem z niego zadowolona, nie podrażnia skóry, a włoski wolniej odrastają.
a teraz prztmierzam sie też, zeby mężowi z tej samej serii na próbe kupić|: vanity-man-krem-do-usuwania-zbednego-owlosienia-dla-mezczyzn
To bielenda ma też męską serię? Chyba musi być mocniej działać niż ta dla kobiet, bo męskie owłosienie to czasami straszne krzaczory :D
tak, z bielendy można dostać krem do depilacji dla mężczyzn , sama byłam niedawno zdziwiona, że coś takiego jest :) szukałam dla kobiet z vanity, a tu vanity man :) myślę, że musi być mocniejsze, bo wiadomo jakie facet ma grube włosy :)
 
D

Dobrawa

Guest
Fajne jest to, ze z tego Veet jest duzo rzeczy z tej serii. Strasznie mi się to u producentów podoba. Każdy może znaleźć cos odpowiedniego dla siebie. Nie każdy przeciez lubi krem, inni lubia plastry a jeszcze inni samodzielnie nakładaja wask. Poza tym maja rozgraniczenie na te kremy dla skory normalnej i wrazliwej no i do twarzy.

veet-giveaway.jpg
 
J

Jula92

Guest
Jak dla mnie najlepiej sprawdza się krem Vanity Bielendy, używałam kilku i ten jest moim faworytem... Ostatnio przekonałam chłopaka nawet i tez kupił sobie ich krem Vanity ale dla mężczyzn :) Na lato jest to fajne rozwiązanie, bo nie trzeba tak często golić nóg
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
a teraz w rossmanie mają dobrą promocję na całą linie veet jeszcze przez kilka dni.
 
Do góry