Który telefon wybrać ?

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam.

Od pewnego czasu szukam telefonu i znalazłem dwa które by mi pasowały o podobnej cenie. Problem w tym że nie wiem który wybrać dlatego piszę tu może wy mi pomozecie.

Są to Samsung galaxy s3 lte (urzywany jak nowy z folią na ekranie) i LG optimus G E975 ( nowy wymieniony na gwarancji )
 
E

Elen

Guest
Mnie sie bardziej widzi ten Samsung, ogolem lepsze parametry. No, ale zalezy do czego ma Ci sluzyc i czego oczekujesz.
 

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
W sumie internet i gry.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Bierz Samsunga, ma lepszy LCD, slot na kartę pamięci co LG nie ma. Do tego Samsung ma lepszy design.
 

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
A co myslicie o HTC 10 ? Zastanawiam się czy nie wziąć go w Playu play.pl/telefony/htc/htc-10/
Ale nie ejstem najlepszy w sprawach smartfonów i fajnie by było znać Wasza opinię. Mnie on się osobiście podoba i wydaje się, że spełnia wszystkie moje wymagania
 

cebulczak

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o HTC, to wstrzymałbym się z tym wyborem. Są naprawdę lepsze telefony, które warto kupić. a co do telefonów w abonamencie, to tym bardziej. Bardzo często przepłacasz za telefon. Lepiej już kupić osobno telefon i tylko wybrać abonament do tego. Naprawdę lepiej na tym wyjdziesz. Piszesz, że Ci się podoba i spełnia wymagania, ale to jakie masz wymagania co do telefonu?
 

heppko

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Przyznam szczerze, że musisz mieć baardzo małe wymagania co do telefonu, skoro mówisz, że ten model Ci odpowiada, Uwierz mi, że lepiej trochę dołożyć i kupić lepszego. Naprawdę są ciekawsze telefony na rynku
 

lekos

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
O ile dobrze patrzę, to ten telefon ma cenę około 1700 zł. To w tym przedziale cenowym wolałbym kupić już smartfona od sprawdzonego producenta. HTC, możę i kiedyś się liczył, ale teraz raczej nie zdecydowalbym się na zakup ich telefonu, Tak jak Cebulczak pisał, lepiej kupić na raty, niż w abonamencie. Dużo taniej Cie wyjdzie. Zobacz sobie Samsung Galaxy A8 na Matrix Media. Według mnie lepszy wybór niż to co oferuje Ci operator.
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja swojej żonie na urodziny w lipcu kupiłem Huawei P20. Bardzo się jej spodobał. Robi naprawdę dobre zdjęcia i co najważniejsze dla mniej " jest ładny". Myślę, że to dobry przykład telefonu, który ma świetną jakość i nie ma wygórowanej ceny. Tym bardziej jak weźmiesz sobie tak jak ja na abonament w Play.
 

qleszcz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Szczerze, to unikałbym wszelakich abonamentów. Jeśli podliczy się koszt abonamentu i zwrócimy uwagę na cenę telefonu, to okaże się, że jeszcze więcej za niego zapłacimy, niż normalnie. Po drugie, rzadko kiedy doradcy w salonach się znają na telefonach i mówią tylko to co jest napisane napisane na stronie producenta, czy stronie operatora. Ja raz miałem taką sytuację, że zaproponowali mi Samsunga A8 2018. to zapytałem się gościa o jego parametry, to chłop oczy jak 5 zł i nie wiedział co odpowiedzieć. Przecież wystarczyłoby gdyby wszedł na dowolną stronkę z telefonami i miałby wszystkie parametry.
 

andrews98

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
I to jest w tym wszystkim najlepsze. On może i jest dobrym sprzedawcą jeśli chodzi o abonament, czy tam produktu telekomunikacyjne, ale na smartfonach to raczej się znać nie będzie. Ja tego Samsug A8 2018 kupiłem akurat na Matrix Media. Do tego dostałem jeszcze słuchawki w prezencie i zwrócili mi 250 zł. ta promocja chyba jeszcze trwa matrixmedia.pl/smartfon-samsung-galaxy-a8-2018-sm-a530-ds-czarny.html
 

junikornka

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o Samsungi, to według mnie to jeden z lepszych producentów smartfonów i to niezaleznie czy chodzi o modele falgowe czy budżetowe. Ja mam ich porpzedniego flagowca i dalej świetnie się spisuje.
 

Kamilosh

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że obojętnie jaki smartfon się kupuje, to warto pamięć o zabezpieczeniu ekranu. Lepiej wydać trochę więcej i kupić szkło, niż w samą folię inwestować. Szkoło jest o wiele wytrzymalsze. Jak mi telefon spadł na kafle, to tylko szkło delikatnie się uszczerbiło, a ekran pozostał nienaruszony.
 

mrrowing

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz smartfonów w segmencie budżetowym, to chyba lepiej wybrać coś od Samsunga. Na Matrix Media widziałem Samsung Galaxy A8. Przede wszystkim Samsung ma o wiele lepszy wyświetlacz, niż huawei.
 

jastarnyk

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Oba telefony są do siebie bardzo zbliżone, jeśli chodzi o parametry. Jednak, według mnie ciekawszą opcją jest ten Galaxy A8, niż Huawei.
 

heppko

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Co do wyboru telefonu, to sam bym nie wiedział na co się zdecydować. Ja teraz mam Samsung Galaxy S8, ale zastanawiam się czy nie kupić Galaxy S9. Na matrix Media widziałem, że jest teraz świąteczna promocja i jest dostępny w całkiem niezłej cenie.
 

langolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Z tego co patrzyłem, to tam jeszcze samsung oferuje odkup starego telefonu. Więc nie dość, że jest fajna oferta, to jeszcze można obniżyć cenę.
 

damiat

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ogólnie jeśli chodzi o flagowce Samsunga, to zawsze mieli się czym pochwalić. Samsung Galaxy S8 to według mnie dalej jeden z ciekawszych telefonów dostępnych na rynku. Jednak, jesli chodzi o Samsung Galaxy S9 to przyznam, że robi wrażenie. Jak patrzyłem na jego specyfikację, to smartfon naprawdę nieźle się prezentuje.
 
Do góry