Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Który telefon wybrać ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 langolo

langolo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 11:35

Z tego co patrzyłem, to tam jeszcze samsung oferuje odkup starego telefonu. Więc nie dość, że jest fajna oferta, to jeszcze można obniżyć cenę. 

• 0

#22 damiat

damiat

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 11:17

Ogólnie jeśli chodzi o flagowce Samsunga, to zawsze mieli się czym pochwalić. Samsung Galaxy S8 to według mnie dalej jeden z ciekawszych telefonów dostępnych na rynku. Jednak, jesli chodzi o Samsung Galaxy S9 to przyznam, że robi wrażenie. Jak patrzyłem na jego specyfikację, to smartfon naprawdę nieźle się prezentuje.

• 0

#23 sohacz

sohacz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 18:08

Po co mu doradzacie flagowce jeśli pytanie było o budżetowe telefony? Jeśli ktoś szuka fajnego, nowego budżetowego telefonu, to ja z własnego doświadczenia polecam Samsunga Galaxy J4+ 

• 0

#24 chichotka

chichotka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 luty 2019 - 12:45

Ja na poważnie zastanawiam się nad wzięciem telefonu Huawei Nova 3. Na papierze prezentuje się całkiem całkiem, i cenowo nie odstrasza. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym telefonem?

• 0

#25 mroz_ek

mroz_ek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 luty 2019 - 10:33

wychodzę z założenia, że lepiej wydać więcej, ale mieć porządny telefon na długi okres czasu. Kilka dni temu była premiera Samsunga Galaxy s10 i zastanawiam się, czy by go nie kupić. Na Matrix Media widziałem, że ruszyła już jego przedsprzedaż 

• 0

#26 damiat

damiat

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 26 luty 2019 - 17:00

Przyznaje, S10 prezentuje się całkiem nieźle i to pod względem designu, jak i parametrów. 8 GB Ram na pewno starczy na bardzo długo. Chyba, żeby zastanowic się nad S10+ to tam jest dostepna już wersja nawet z 12 GB RAM. do tego dobry aparat i ma się tak naprawdę telefon na kilka lat. Do tego co popatrzyłem na stronie Matrix Media, to otrzymuje się jeszcze słuchawki bezprzewodowe

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 WAD3R

WAD3R

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 27 luty 2019 - 17:24

Ogólnie, jeśli chodzi o flagowce samsunga, to te zawsze trzymały wysoki poziom, więc czemu by nie. Może trochę więcej się wyda, ale jak wspomniał damiat powyżej, masz telefon przynajmniej na kilka lat ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0