Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Który telefon wybrać ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 VAdamV

VAdamV

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 09:21

Witam. Od pewnego czasu szukam telefonu i znalazłem dwa które by mi pasowały o podobnej cenie. Problem w tym że nie wiem który wybrać dlatego piszę tu może wy mi pomozecie. Są to Samsung galaxy s3 lte (urzywany jak nowy z folią na ekranie) i LG optimus G E975 ( nowy wymieniony na gwarancji )
  • 0

#2 Guest_Elen_*

Guest_Elen_*
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 11:16

Mnie sie bardziej widzi ten Samsung, ogolem lepsze parametry. No, ale zalezy do czego ma Ci sluzyc i czego oczekujesz. 

• 0

#3 VAdamV

VAdamV

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 13:00

W sumie internet i gry. Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#4 grzesio_89

grzesio_89

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 228 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 09:44

Bierz Samsunga, ma lepszy LCD, slot na kartę pamięci co LG nie ma. Do tego Samsung ma lepszy design.

• 0

#5 kasiaamol

kasiaamol

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 09:32

A co powiecie o tym modelu http://allegro.pl/sm...2089337.html???

• 0

#6 Darth Nihilus

Darth Nihilus

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 14:57

A co powiecie o tym modelu http://allegro.pl/sm...2089337.html???

Po parametrach to taki zwyczajny smartfon za 300 zł jak nie jesteś przy kasie to będzie odpowiedni. Bardzo dużo tego typu telefonów możesz kupić na Aliexpress. Mój kumpel kupił taki telefon i naprawdę jak kiedyś byłem sceptyczny tak zmieniłem zdanie i muszę przyznać że chińczycy potrafią złożyć niezły telefon.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Akiko

Akiko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 14:57

A co myslicie o HTC 10 ? Zastanawiam się czy nie wziąć go w Playu play.pl/telefony/htc/htc-10/
Ale nie ejstem najlepszy w sprawach smartfonów i fajnie by było znać Wasza opinię. Mnie on się osobiście podoba i wydaje się, że spełnia wszystkie moje wymagania

• 0

#8 cebulczak

cebulczak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:56

Jeśli chodzi o HTC, to wstrzymałbym się z tym wyborem. Są naprawdę lepsze telefony, które warto kupić. a co do telefonów w abonamencie, to tym bardziej. Bardzo często przepłacasz za telefon. Lepiej już kupić osobno telefon i tylko wybrać abonament do tego. Naprawdę lepiej na tym wyjdziesz. Piszesz, że Ci się podoba i spełnia wymagania, ale to jakie masz wymagania co do telefonu? 

• 0

#9 heppko

heppko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 14:12

Przyznam szczerze, że musisz mieć baardzo małe wymagania co do telefonu, skoro mówisz, że ten model Ci odpowiada, Uwierz mi, że lepiej trochę dołożyć i kupić lepszego. Naprawdę są ciekawsze telefony na rynku

• 0

#10 lekos

lekos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 15:18

O ile dobrze patrzę, to ten telefon ma cenę około 1700 zł. To w tym przedziale cenowym wolałbym kupić już smartfona od sprawdzonego producenta. HTC, możę i kiedyś się liczył, ale teraz raczej nie zdecydowalbym się na zakup ich telefonu, Tak jak Cebulczak pisał, lepiej kupić na raty, niż w abonamencie. Dużo taniej Cie wyjdzie. Zobacz sobie Samsung Galaxy A8 na Matrix Media. Według mnie lepszy wybór niż to co oferuje Ci operator. 

• 0

#11 tonsab

tonsab

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 16:28

Ja swojej żonie na urodziny w lipcu kupiłem Huawei P20. Bardzo się jej spodobał. Robi naprawdę dobre zdjęcia i co najważniejsze dla mniej " jest ładny". Myślę, że to dobry przykład telefonu, który ma świetną jakość i nie ma wygórowanej ceny. Tym bardziej jak weźmiesz sobie tak jak ja na abonament w Play. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 qleszcz

qleszcz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 09:24

Szczerze, to unikałbym wszelakich abonamentów. Jeśli podliczy się koszt abonamentu i zwrócimy uwagę na cenę telefonu, to okaże się, że jeszcze więcej za niego zapłacimy, niż normalnie. Po drugie, rzadko kiedy doradcy w salonach się znają na telefonach i mówią tylko to co jest napisane napisane na stronie producenta, czy stronie operatora. Ja raz miałem taką sytuację, że zaproponowali mi Samsunga A8 2018. to zapytałem się gościa o jego parametry, to chłop oczy jak 5 zł i nie wiedział co odpowiedzieć. Przecież wystarczyłoby gdyby wszedł na dowolną stronkę z telefonami i miałby wszystkie parametry. 

Użytkownik qleszcz edytował ten post 29 sierpień 2018 - 09:24

• 0

#13 andrews98

andrews98

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 16:45

I to jest w tym wszystkim najlepsze. On może i jest dobrym sprzedawcą jeśli chodzi o abonament, czy tam produktu telekomunikacyjne, ale na smartfonach to raczej się znać nie będzie. Ja tego Samsug A8 2018 kupiłem akurat na Matrix Media. Do tego dostałem jeszcze słuchawki w prezencie i zwrócili mi 250 zł. ta promocja chyba jeszcze trwa matrixmedia.pl/smartfon-samsung-galaxy-a8-2018-sm-a530-ds-czarny.html 

Użytkownik andrews98 edytował ten post 31 sierpień 2018 - 16:45

• 0

#14 junikornka

junikornka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 17:23

Jeśli chodzi o Samsungi, to według mnie to jeden z lepszych producentów smartfonów i to niezaleznie czy chodzi o modele falgowe czy budżetowe. Ja mam ich porpzedniego flagowca i dalej świetnie się spisuje. 

• 0

#15 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 11 październik 2018 - 07:00

A co powiecie o Huawei P20 Lite?

• 0

#16 tatars

tatars

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 11 październik 2018 - 10:52

Fajny sprzęt, ale pamiętaj o tym aby zamontować jakąś folię na szkło, bo łatwo się rysują.

• 0

#17 Kamilosh

Kamilosh

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 15:30

Wydaje mi się, że obojętnie jaki smartfon się kupuje, to warto pamięć o zabezpieczeniu ekranu. Lepiej wydać trochę więcej i kupić szkło, niż w samą folię inwestować. Szkoło jest o wiele wytrzymalsze. Jak mi telefon spadł na kafle, to tylko szkło delikatnie się uszczerbiło, a ekran pozostał nienaruszony. 

• 0

#18 mrrowing

mrrowing

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 09:09

Jeśli szukasz smartfonów w segmencie budżetowym, to chyba lepiej wybrać coś od Samsunga. Na Matrix Media widziałem Samsung Galaxy A8. Przede wszystkim Samsung ma o wiele lepszy wyświetlacz, niż huawei.

• 0

#19 jastarnyk

jastarnyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 09:12

Oba telefony są do siebie bardzo zbliżone, jeśli chodzi o parametry. Jednak, według mnie ciekawszą opcją jest ten Galaxy A8, niż Huawei. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 heppko

heppko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano wczoraj, 16:51

Co do wyboru telefonu, to sam bym nie wiedział na co się zdecydować. Ja teraz mam Samsung Galaxy S8, ale zastanawiam się czy nie kupić Galaxy S9. Na matrix Media widziałem, że jest teraz świąteczna promocja i jest dostępny w całkiem niezłej cenie. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0