patryk9187

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, chodzę do zawodówki, kierunek ślusarz. Co po zawodówce mam robić? Wiem ,że z samym zawodem będzie mi bardzo ciężko o pracę w moim fachu. Plan mam żeby po szkole znaleźć robotę nie koniecznie w moim zawodzie, za granicą, zarobić pieniądze i robić kursy spawalnicze, operator obrabiarek cnc, może na widlaka. Żeby móc się czymś więcej pochwalić i zacząć szukać pracy w swoim fachu. No ale czy to mi wystarczy? Z tego co się orientuję wszyscy szukają ludzi z doświadczeniem, ale gdzie mam je zdobyć? :( Nie chcę skończyć edukacji na zawodówce i kursach, chciałbym w między czasie zrobić liceum i pójść na studia. Teraz kolejne pytania jakie studia były by idealne do mojego zawodu, umiejętności, żebym mógł już z tym doświadczeniem zebranym wcześniej móc łatwiej znaleźć pracę po studiach? J. niemiecki póki co na poziomie komunikatywnym, uważam się za osobę inteligentną, od zawsze byłem perfekcjonistom, łatwo nawiązuję znajomości, zawsze przebywałem z os. starszymi (koledzy Taty z pracy, m.in szefowie) Ojciec pracuję w dużej firmie, zarabia 4,700 na rękę, w swojej firmie mógłby mi bez problemowo załatwić pracę, ale nie chcę całe życie pracować za 1600 zł na linii, chciałbym wyjechać za granicę i sam sobie poradzić, bez znajomości. PROSZĘ O POMOC !!!
 
Do góry