W co ubrac się na randkę?

Marcin Kozak

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Panowie,
co sądzicie o takim ubiorze na randke? Facet 20 lat, dobrze zbudowany

spodnie rurki
koszula jeansowa

lub taka

101 Western Shirt kolor żółty
z firmy lee




i pasek (tu mam największy problem, czy nie jest zbyt efekciarski)?

Levi's[SIZE=14.3999996185303px]®[/SIZE] Belt 10732 "Dark Brown"



Zależy mi na opinii o pasku.

Pozdrawiam
 
E

Elen

Guest
Pytanie bylo do panow ale i tak odpowiem- ubior ok ale... musisz ladnie pachniec <tylko nie wylej pol butelki czegos mdlacego> i.... fajna bielizna. ;) Coz, wszystko moze sie zdarzyc. Randka to randka. :D ;)
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
dajcie spokój.. nie każde rurki to te przylegające ekstremalnie do ciała.. zwykłe proste spodnie zwężane u dołu, teraz też są nazywane rurkami, przecież nie ubierze się w dzwony :|
a skoro jest dobrze zbudowany to logiczne, że w typowe rurki się nie zmieści :)

co do paska to mi osobiście się nie podoba, ale to też zależy od tego jaki jest twój styl i jakie buty do tego zestawu dobierzesz, bo co jak co ale o nich nie wspomniałeś, a to jednak jedna z najistotniejszych rzeczy w garderobie, co z tego, że ktoś ma świetne spodnie oraz koszule jak potrafi wszystko zepsuć totalnie niepasującymi bądź brudnymi butami
 

Marcin Kozak

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Fabri napisał:
dajcie spokój.. nie każde rurki to te przylegające ekstremalnie do ciała.. zwykłe proste spodnie zwężane u dołu, teraz też są nazywane rurkami, przecież nie ubierze się w dzwony :|
a skoro jest dobrze zbudowany to logiczne, że w typowe rurki się nie zmieści :)

co do paska to mi osobiście się nie podoba, ale to też zależy od tego jaki jest twój styl i jakie buty do tego zestawu dobierzesz, bo co jak co ale o nich nie wspomniałeś, a to jednak jedna z najistotniejszych rzeczy w garderobie, co z tego, że ktoś ma świetne spodnie oraz koszule jak potrafi wszystko zepsuć totalnie niepasującymi bądź brudnymi butami
dzięki za wszystkie wskazówki :) zamierzam włożyc takie buty trochę wizytowe z kazar

BRĄZOWE PÓŁBUTY WIZYTOWE
SYMBOL PRODUKTU25307-19223-01-02

lub 2luxury2.com/best-mens-designer-shoes-special-shoes-for-a-special-few/carvil/
no i do tego ten pasek

dodam że koszule będę wkładał do spodni o podwijał rękawy - czy nie będzie to zbytni look kowboja

ciągle mam dylemat co do tego paska???
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
bardziej podobają mi się te drugie buty za kostkę, ale z uwagi na to jaką teraz mamy pogodę to zdecydowanie załóż te z kazar :)
wiadomo, że skoro włożysz koszulę to pasek będzie odgrywał znaczącą rolę, no ale jakie masz inne opcję poza tym z levi'sa?
a co do kowboja.. to nie nie, tym się nie martw, będzie to dobrze wyglądać
 

Marcin Kozak

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Fabri napisał:
bardziej podobają mi się te drugie buty za kostkę, ale z uwagi na to jaką teraz mamy pogodę to zdecydowanie załóż te z kazar :)
wiadomo, że skoro włożysz koszulę to pasek będzie odgrywał znaczącą rolę, no ale jakie masz inne opcję poza tym z levi'sa?
a co do kowboja.. to nie nie, tym się nie martw, będzie to dobrze wyglądać
pogoda nie gra roli ważne żeby laska była pod wrażeniem jeszcze mam takie buty
wojas jasno brązowe TRZEWIKI MĘSKIE 4281-53
PÓŁBUT HENRY
MPV484-309-F500-2500-0

PÓŁBUT
MP2266-SKO-CG00-2500-0

i moje ulubione :) PÓŁBUT
MP2269-SKO-CG00-2500-0

i takie paski z wittchen
Pasek męski Indeks produktu: 79-M8-311-4
lub ten
Pasek męski Indeks produktu: 70-8-155-4

Nie ukrywam że chciałbym zrobic na niej jak najlepsze wrażenie. Randka w niedziele :) także nie pozosttało mi dużo czasu

Mother Russia napisał:
A na randkę idziesz z chłopcem czy dziewczynką?
z dziewczyną w niedziele :p a co sądzisz o moich nowych propozycjach ubioru??? jako kobieta

Mother Russia napisał:
A na randkę idziesz z chłopcem czy dziewczynką?
z dziewczyną :) ...
 
M

Mother Russia

Guest
Jeśli chcesz zrobić na niej jak najlepsze wrażenie, to pamiętaj, że nie szata zdobi człowieka.

Powodzenia.
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
no właśnie.. zgadzam się w 100% z postem powyżej, kasą nie zaimponujesz na dłuższą metę porządnej kobiecie, to nie jest forum dotyczące prawienia morałów, no ale już mi się nie podoba twoje podejście
'laska' ? wydawało mi się, że takiego określenia używa się w gimnazjum, no ale cóż :)

czyli mówisz, że jak będzie upał 30 stopniowy, to ubiór nie ma znaczenia i tak? nie no, to świetnie będzie razem wyglądać, ona w lekkim obuwiu, ty w skórzanych butach za kostke, dziewczna nie pomyśli o tobie pozytywnie, bo czasem mniej znaczy więcej
ale co ja tam wiem, nie moja sprawa, zajmę się doradzaniem w sprawie ubrań


co do butów to najlepszą opcją są trzewiki z wojasa oraz te MPV484-309-F500-2500-0, aczkolwiek nie masz odpowiedniego koloru paska, więc nie zgrałyby się zbytnio
reszta zbyt efekciarska jak dla mnie
pasek to ten - 79-M8-311-4
 

Marcin Kozak

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
dzięki za odpowiedzi; "laska" za dużo kolegów którzy takiego słowonictwa używają :)
co do ubioru to żeby sie to fajnie komponowało wybiore chyba
pasek ten co na początku levis ale zmienie kolor na medium brown

Levi's[SIZE=14.3999996185303px]®[/SIZE] Belt 10732 "Medium Brown"
koszula western wrangler
Dark Indigo W5870O61E
do tego te buty o kolorze jasny brąz wojas TRZEWIKI MĘSKIE 4281-53 spotkanie jest wieczorem może nie będzie gorąco
i spodnie rurki jasny jeans

Czekam na opinie pozdrawiam
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
nie mam zastrzeżeń do tej stylówy jeśli chodzi o kompozycję :)
aczkolwiek w dalszym ciągu uważam, że sie upieczesz :D
 

Marcin Kozak

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
czego się nie robi dla miłości i udanego wieczoru :)

a koszula i ten pasek jest ok?

czekam również na opinia Pań ahahahahaha
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
no cóż..
tak, ewentualnie ja na twoim miejscu podwinąłbym w tej koszuli rekawy, lepiej to będzie wyglądać :)
 

Marcin Kozak

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
mi sie ta stylówka bardzo podoba; buty i ten pasek świetnie współgrają. jeżeli wkładasz koszule do spodni to klamra ma przyciągac uwage i to robi :) Bardzo męski styl dla odważnych i pewnych siebie facetów. Koleżnka napewno była pod wrażeniem.

Pawwel79 napisał:
Widzę, że forumowicze doskonale polecili Ci już stylizację na randkę. Też miałem problem w co się ubrać, ale do nowej pracy. Trafiłem na luxsfery.pl Mam tam swoją osobistą stylistkę za darmo! Przygotowuje mi zestawy wg moich preferencji i budżetu, poleca
Nie uważasz że ta styówka była zbyt odważna np. ten pasek ?
 
Do góry