Szukam lokatora do mieszkania na wynajem Wrocław, Krzyki

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
W związku z rozpoczęciem studiów, przeprowadzam się do Wrocławia i od sierpnia/września chcę wynająć mieszkanie. Szukam studentów do wspólnego mieszkania.
Chętnych zapraszam do przejrzenia tych ofert http://www.morizon.pl/wynajem/mieszkan/wroclaw/krzyki/ ponieważ interesuje mnie tylko mieszkanie w lokalizacji Krzyki.
Najfajniej jakby udało się zamknąć w 2000 zł już ze wszystkim. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie znalezienie 3 osób od wspólnego mieszkania.
Chętnych proszę o informację na priv.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
ja jestem wstępnie zainteresowany, ale najchętniej dopiero od września... obawiam się tylko, że może być ciężko zmieścić się w tej cenie którą podałeś, bo jak przeglądam te ogłoszenia to większość widzę takich w cenie 3-4 tysiące...
Krzyki to nie jest zbyt tania dzielnica...
a swoją drogą przeglądałeś też inne portale z ogłoszeniami czy szukałeś tylko na tym jednym?
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
U góry strony masz kryteria. Tam możesz sobie wpisać cenę np od 1 500 do 2 000 zł w dzielnicy Krzyki. Ja tak zrobiłem i wyświetliło mi się 9 strony ofert, więc jest co przeglądać.
A co do portali to początkowo szukałem na różnych, ale po porównaniu kilku oceniłem, że tutaj jest najwięcej ofert pasujących do moich kryteriów.
 
B

borowski

Guest
Cilsak napisał:
W związku z rozpoczęciem studiów, przeprowadzam się do Wrocławia i od sierpnia/września chcę wynająć mieszkanie. Szukam studentów do wspólnego mieszkania.
Chętnych zapraszam do przejrzenia tych ofert http://www.morizon.pl/wynajem/mieszkan/wroclaw/krzyki/ ponieważ interesuje mnie tylko mieszkanie w lokalizacji Krzyki.
Najfajniej jakby udało się zamknąć w 2000 zł już ze wszystkim. Dlatego idealnym rozwiązaniem będzie znalezienie 3 osób od wspólnego mieszkania.
Chętnych proszę o informację na priv.
Też jestem zainteresowany, tyle tylko, że mam już jedną pewną osobę z którą chciałbym zamieszkać w pokoju ;)
Także jak coś to jest nas dwóch chętnych :D
Przejrzę ogłoszenia i odezwę się na priv co by nam najlepiej pasowało i może uda się dogadać :piwosze:
 
Do góry