Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Wczasy i hotele- wiarygodne opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Elen_*

Guest_Elen_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 12:30

Natrafilam na taka oto stronke, na ktorej mozna znalezc wiarygodne opinie klientow hoteli. Mozna tez zarezerwowac wczasy w dowolnym wymarzonym miejscu i zebrac potrzebne informacje. Dziele sie wiec ta strona z Wami. :) http://pl.tripadvisor.com

• 0

#2 Guest_Lesandra_*

Guest_Lesandra_*
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 16:17

Dziękuję za inforamacje :) 

• 0

#3 Guest_lawendowa77_*

Guest_lawendowa77_*
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 13:37

Super sprawa

• 0

#4 Agniesia88

Agniesia88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 19:28

To żadna nowość ;) Ale dzięki tej stronce dowiedziałam się, że warto jechać do Rialto w Warszawie. Opinie nie kłamią i spędziłam bardzo udane kilka dni w stolicy.

• 0

#5 crypt

crypt

undead

• Użytkownik
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 16 sierpień 2015 - 12:40

No niestety na tripadvisor nie ma już tylu wiarygodnych opinii, bo każdy się może zarejestrować i coś napisać. Lepszy już jest booking.com, bo tam osoba, która rzeczywiście była w danym hotelu może napisać opinie. W tripadvisorz za to można wrzucać zdjęcia, czyli masz szanse zobaczyć jak rzeczywiście pokój wygląda. Najlepiej po prostu na dwóch stronach patrzeć. :) Jak ktoś nie wynajmuje w hotelu nocelgu tylko szuka pokoju/mieszkania/kwatery, to najlepszy jest Airbnb. Często korzytam, bo wychodzi po prostu taniej. A komentarze też można napisać tylko jak się zrealizowało rezerwację, więc nie ma sztucznego nabijania dobrych komentarzy lub oczerniania konkurencji. Pod tym linkiem jest zniżka 95zł na pierwszą rezerwację: airbnb.pl

• 0

#6 hyperfine

hyperfine

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 133 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 23:42

Airbnb jest najlepsze - zgadzam się.
Na bookingu dodali opcje dodawania 3 zdjęć do komentarza, więc jest lepiej. :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 huszka

huszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 21:16

Nie wiem jak wy, ale dla mnie najlepszą rekomendacją hotelu jest ta, udzielona przez moich znajomych :) Wtedy mam pewność, że trafię w dobre miejsce. W ten sposób spędziłam niedawno przyjemny weekend w Poznaniu w Art Hostel. Cenowo bardzo mi odpowiadał ten nocleg, a i na standard nie mogę narzekać- przyjemnie, zadbanie. Nocowaliśmy w pokoju kilkuosobowym i było przestronnie. Do tego pracownicy recepcji chętnie podpowiedzieli nam, gdzie warto udac się na obiad i co warto zwiedzić.

• 0

#8 kajka88

kajka88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 22:38

Ja ufam głównie BookApartowi i Bookingowi  :wink:

• 0

#9 soova

soova

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 15:38

Rekomendacje znajomych - zgadza się, że są nie do przecenienia, gorzej, jeśli miejsce, w którym spędzili urlop jest niekoniecznie na naszą kieszeń ;) ja zamiast hoteli wynajmuje mieszkanie lub dom przez Interhome, też są opinie, można sobie zerknąć. A na tripadvisorze to sobie szukam raczej miejsc do zwiedzenia w pobliżu, knajpek itp, bo nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem :)

• 0

#10 Lord_Voldemort

Lord_Voldemort

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 13:04

Z interhome korzystał mój znajomy który pojechał ze znajomymi w czwórkę i mówił ze bardzo jemu się to oplacało. Ponoć najlepiej się tam na tym wychodzi jak się jedzie w grupie i w tedy wychodzą za nocleg jakieś śmieszne pieiądze :D 

• 0

#11 Krzys_M

Krzys_M

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 10:20

Ja byłem z narzeczona ostatnio w Janowie Podlaskim w Zamku. Bardzo zaskoczyła nas jakość jedzenia i poziom obsługi w restauracji. Spędzilismy miło czas w doskpnałym spa a do tego jest piekna okolica do zwiedzania. Na prawdę polecam na romantyczny wyjazd we dwoje.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 gniewnyy

gniewnyy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 01 maj 2018 - 12:13

Wiele jest sytuacji , w których ludzie wierzą w biurze podróży w standard noclegow. Niestety na miejscu okazuje się, że zdjęcia zwykle sa mocno podkolorowane i pokazują tylko to co najlepsze. Aby sie nie nadziać na taką ofertę proponuję:

sprawdzic opinie na booking

obejrzeć sobie zdjęcia na tripavdisor, ewentualnie na holidaycheck

Jeśli ktoś planowałby wakacje w Polsce to proponowałbym zerknąc sobie tutaj ----https://blueapart.pl- apartamenty są nad morzem, ale zdjęcia obrazują jak wyglądają naprawdę.

• 0

#13 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów

Napisano 25 maj 2018 - 08:52

Korzystam z wielu serwisów do porównywania ofert i podpatrzenia sobie zdjęć:

tripadvisor

booking

holidaycheck ( chociaż widziałem, że niestety ale wycofuja się z Polski)

ewetntualnie trivago

warto też poszukać sobie opinii na forach bo można się wiele dowiedzieć.

Jeśli chodzi o stronkę do rezerwacji noclegów w Polsce to polecałbym apartamenty Sun&Snow. Wysoki standard, dobre promocje i tym samym niewysokie ceny.No i co najważniejsze to co zastaniecie w rzeczywistości pokrywa się z tym co widzicie na zdjęciu na stronie.Aktualnie oferują noclegi w praktycznie większości miejscowości turystycznych. 

• 0

#14 janpasek70

janpasek70

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 18:23

Dzięki Booking.com wybraliśmy z żoną pobyt w Mrągowie nad jeziorem Czarnym. Byliśmy mile zaskoczeni obsługą, warunkami i fajnym klimatem.

• 0

#15 madziulek1985

madziulek1985

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 14:45

Sun&Snow ma  30% promocji na wakacje https://www.sunandsnow.pl/promotion/1fajna sprawa jak ktoś chce z rodziną zwiedzać Polskę i nie potrzebuje organizowanych wakacji all inclusive dla leniuchów :)

• 0

#16 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 15:06

Ja zawsze staram się zamawiać pokoje ze sprawdzonego miejsca a najlepiej tam gdzie już byłam. Jeżeli jadę nad morze w stronę trójmiasta i jestem w okolicach Gdańska, Sopotu, Jastrzębiej Góry, Władysławowa,Juraty czy Helu to zapiszcie namiar do ApartInfo - można kontaktować isę poprzez stronę lub telefonicznie 500 310 306 od godzi 9:00 – 20:00 przez cały tydzień.
  • 0

#17 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:45

Ja często korzystam z poleceń przyjaciół odnośnie fajnych miejsc. Ostatnio byliśmy w Janowie Podlaskim na Zamku. Co za miejsce! Okolica mnie urzekła na całego :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#18 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 21:41

Tak tak zdecydowanie - znajomi to jednak najpewniejsze źrodlo informacji. Tak tez zreszta trafilismy cala rodzina w tym roku w wakacje do Trzciela tutaj http://ranchocolorado.pl/noclegi/wynajelismy domek bo wychodzilo i taniej i zwyczajnie bardziej komfortowo dla wszystkich. Domki oczywiscie z salonem, 2 sypialniami i aneksem kuchennym w pelni wyposazonym. Przestrzen dla dzieciakow nie mogla byc lepsza. Wokol jeziora, a wiec kajaki, wieczorami rowery, bo szlakow rowerowych jest mnostwo i bardzo dobrze oznaczonych. A nad rano chlopaki o dziwo! chodzili z mezem na ryby.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0