zniżka edukacyjna

M

maalamy

Guest
Czy ktoś z Was korzystał ze zniżki edukacyjnej dla studentów na zakup macbooków w Ispocie?? Podobno jest coś takiego, i to nawet spory upust można dostać.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Z tego co jest napisane na ich stronie to dla studentów wynosi 6% czyli całkiem nieźle, tylko trzeba mieć aktualną legitymację studencką lub zaświadczenie o studiowaniu (np. z dziekanatu)
 

Nowak Nowak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja jestem ich klientką. Na zniżkę niestety się nie załapuję, ale ostatnio mój brat z niej skorzystał, kupując nowego Maca Pro. Opcja dla studentów na plus. Mi, straruszce ;) pozostały już tylko raty ;)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
ej ale to nie tylko studenci sa objeci znizka edukacyjna przeciez!? zastanawialem sie nad kupieniem maca do pracy i mila pani ze stacjonarnego sklepu ispota w wawie mi powiedziala ze jesli pracuje w szkolnictwie czy ogolnie w edukacji to tez zalapuje sie na znizke a studentem dawno juz nie jestem a to nawet i lepiej bo dostalem znizke az 8%
tu w ogole jest fajnie rozpisany regulamin kto moze miec znizke i na co http://ispot.pl/s,znizka-edukacyjna warto poczytac jak ktos chce kupic bo mozna niezle zaoszczedzic
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Nowakowna napisał:
Ja jestem ich klientką. Na zniżkę niestety się nie załapuję, ale ostatnio mój brat z niej skorzystał, kupując nowego Maca Pro. Opcja dla studentów na plus. Mi, straruszce ;) pozostały już tylko raty ;)
Przecież możesz poprosić życzliwego studenta, by ci kupił co tam tylko chcesz. Jest promocja, to trzeba wykombinować jak z niej skorzystać.
 
Do góry